Millenicom internet nasıldır?

tksz

Femtopat
Daha fazla  
Gün geçmesin internet ile ilgili başım yine ağrımasın. Türk Telekom beni aradı ve kampanyamın bittiğini söyledi. Bu sefer karşıma 2 seçenek çıktı ya TTNET ile 24 ay tahhüt imzalıyacağım ya da yine bir alternatif ISS arayacağım.

Millenicom diye bir ISS buldum fiyatları fena değil.

Kullanan varsa nasıldır iyi midir kötü müdür özetlerse sevinirim. Altyapım VDSL 68 megabit ve TTNET'in fiyatları yükselmiş ikisinde de alabileceğim paketleri yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
TTNET: (hepsi 24 ay tahhüt) 24 megabit 127 TL, 35 megabit 142 TL, 50 megabit 162 TL, 100 megabit 182 TL.
Millenicom: (hepsi tahhütsüz) 35 megabit 95TL, 100 megabit 105 TL.

Kesinlikle önermem. Hayatımda aldığım en kötü internetti. İlk aylar efsaneydi ancak sonradan tamamen bozdular. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Millenicom kullanıyorum. Genel olarak güzel. Bana 50 Mbps veren tek firma olduğu için tercih ettim. Çoğunlukla TurkNet tercih ediliyor. Fakat altyapı da önemli. Türk Telekom altyapı olduğu sürece fark olmuyor. Fiyat olarak olabilir.

Millenicom kullanıyorum. Genel olarak güzel. Bana 50 Mbps veren tek firma olduğu için tercih ettim. Çoğunlukla TurkNet tercih ediliyor. Fakat altyapı da önemli. Türk Telekom altyapı olduğu sürece fark olmuyor. Fiyat olarak olabilir.

Bizim apartmana Superonline fiber döşemişti. Bunu TurkNet ile kullanabilir miyim? Sitelerinde 100 Mbps verebilecekleri yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 senedir kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Türk Telekom altyapısı kullanıyor zaten kendi altyapısı bulunmuyor Millenicom'un. Fiyat anlamında daha uygun olduğu için Millenicom tercih etmiştim hiç de pişman olmadım.

Bizim apartmana Superonline fiber döşemişti. Bunu TurkNet ile kullanabilir miyim? Sitelerinde 100 Mbps verebilecekleri yazıyor.
Millenicom, Super Online'da verebiliyor. TurkNet için ise net bir bilgim yok.

Millenicom iyidir ama bu konularda en önemli unsur altyapıdır iyi araştırmak gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı