Millenicom internet nasıldır?

Waynne

Hectopat
Bugün itibari ile Türk Telekom 16 mps internetimin taahütü bitiyor. Açıkçası hiç memnun değildim. Bulunduğum yerde (Malatya) en fazla 20 mps internet alabilirim diye gözüküyor. Bende Millenicom'da 35 mps taahütsüz internet paketini gördüm. (24 Mps'de vardı ancak 24 ay taahüt olduğu için ve 5 TL fark olduğu için onu istemiyorum. Eğer 35 mps internet kullanan varsa değerlendirmelerini yazarlarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleyen: Moderatör:
Türktelekom altyapısı ile yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum.Bi sorunla karşılaşmadım. Belki 2-3 kere internet kesintim oldu bu süreçte onuda müşteri hizmetleri ile rahatça çözdüm.Taahütsüz 99 tl ödüyorum ve 100 mbit kotasız sınırsız bi internetim var speedtest ile bakınca hızım 94mbit görüyorum 8 mbit upload ve 3-7 ms arası pingim oluyor.
Şuan yeni kampanya fiyatları nedir bilemem ama ben memnunum f/p olarak.

Türktelekom altyapısı ile yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum.Bi sorunla karşılaşmadım. Belki 2-3 kere internet kesintim oldu bu süreçte onuda müşteri hizmetleri ile rahatça çözdüm.Taahütsüz 99 tl ödüyorum ve 100 mbit kotasız sınırsız bi internetim var speedtest ile bakınca hızım 94mbit görüyorum 8 mbit upload ve 3-7 ms arası pingim oluyor.
Şuan yeni kampanya fiyatları nedir bilemem ama ben memnunum f/p olarak.
Bulunduğum yerde ADSL bağlantı olduğu için 100 mps kullanamıyorum ve hep 16 mps'lik paketler var.
Belirttiğiniz paketi kullanıyorum. Daha önce kullandığım firmaya göre MS daha az alt yapımın desteklediği kadar hız alıyorum.
Ortalama kaç ping alıyorsunuz oyunlarda ?

Yeni konular

Geri
Yukarı