Millenicom internet nasıldır?

2017'den beri kullanıyorum herhangi bir sıkıntı olmuyor Speedtest sonucu atacaktım fakat şu an yeni bir eve taşındığım için altyapının aktif olmasını bekliyorum.

Paketim: 50Mbps download 100₺

Hocam altyapiniz yeni diye biliyorum Türk Telekom seçime kadar tum altyapi islemlerini iptal etti bilginize bende aktivasyon bekliyordum bu haberi aldim.

Hocam vallahi aylardır bu iş için uğraşıyorum geçenlerde saha ekibinden birisiyle konuştum bayrama kalmadan aktif edilecek sözünü aldım ama çok kötü oldu bu iş.

Bende tilt oldum vallahi gece gordum bir forumda. Şu an fiber aktif olmadıgı icin VDSL'de gozukmuyor 2X mağduriyet yeni abone olacak da olamıyor binada, uğrastım durdum o kadar kisa bir sürede aktivasyona kadar geldik sürecte ama sonuç bu.

Umarım bir sürprizle aktif olurlar ama planlama biriminin bana soyledikleri biraz da dogruluyor bu olayı.

Hocam çok fazla sorun çıkarmaz stabil kullanırsınız ama destek hattı aç-kapa yapmak dışında birşey bilmiyor denebilir.

Destek hattı dışında üzmez kendisi.

Bende tilt oldum vallahi gece gordum bir forumda. Şu an fiber aktif olmadıgı icin VDSL'de gozukmuyor 2X mağduriyet yeni abone olacak da olamıyor binada, uğrastım durdum o kadar kisa bir sürede aktivasyona kadar geldik sürecte ama sonuç bu.

Umarım bir sürprizle aktif olurlar ama planlama biriminin bana soyledikleri biraz da dogruluyor bu olayı.
Hocam altyapı her yerden aktif gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı