Millenicom nasıldır?

neolsunismim

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Sakarya Serdivan'da apartta kalacağım üniversite için. Kaldığım apartta internet varmış hatta fiber falan dediler. Çok iyi olduğun düşünmüyorum. Eğer kötüyse internet almayı düşünüyorum. Sizce Millenicom nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorunuzun cevabını bilmiyorum ancak ben Serdivan'da yurtta kaldım internet 25-35 Mbps arasıydı, günlük 6-7 GB kotası vardı. Sizin bahsettiğiniz apart Unigarden falan mı?

Hocam sorunuzun cevabını bilmiyorum ancak ben Serdivan'da yurtta kaldım internet 25-35 Mbps arasıydı, günlük 6-7 GB kotası vardı. Sizin bahsettiğiniz apart Unigarden falan mı?
Unigarden değil, okula 2 km uzaklıkta merkezde bir yerde. Önünde Starbucks var, altında ise Hakmar var. Savaş İnşaat yazıyordu sanırım.

Ben de Sakarya içi Serdivan'a yakın bir yerde oturuyorum. Millenicom kullanıyorum. Orta diyebilirim internet için. İlk 2 ay harikaydı ping değerleri olsun indirme hızı olsun fakat zamanla sesimizi çıkartmadıkça yavaşlatıldığını düşünüyorum.
1632350007542.png

Anlık değerlerim bu şekilde. 35 Mbps paket kullanıyorum. Eğer Millenicom düşünürseniz davet kodu verebilirim. İkimize de 1 ay ücretsiz olur.
Oyun içi ping değerlerim şu şekilde: CS:GO bazı sunucularda 54 sabit, bazılarında ise 75'e kadar çıkıyor. Valorant Türkiye sunucusunda 16-20 arası ping alıyorum.

Milenicomu bir sene kadar kullandım üniversitede. 24 Mbps hızı vardı. Çok düşük pinglerle CS:GO LoL oynayabiliyordum. Konum Çanakkale.

Unigarden değil, okula 2 km uzaklıkta merkezde bir yerde. Önünde Starbucks var, altında ise Hakmar var. Savaş İnşaat yazıyordu sanırım.
Evet biliyorum oraları, genelde internet aşırı derecede kötü olmuyor. Tahminime göre orası da öyledir, sadece online oyun oynatmaz ping olur. Ben 3-4 yıl önce girdiğim yurtta 1080P film izleyebiliyordum.

Ben de Millenicom kullanıyorum. Bana 50 Mbps veren tek firma olduğu için. Genel olarak fena değil. Müşteri hizmetleri var. Bulunduğunuz yerde altyapı iyiyse sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Diğer firmalara da bakabilirsiniz. En çok tercih edilen ise TurkNet gözüküyor.

Ben Ankara'da oturuyorum 1 yıldır falan kullanıyoruz anlık değeler bu.

1632350992505.png

80Mbps'lik paket kullanıyoruz. Memnun muyum derseniz şu anlık evet ama bir anda dalgalanma yapmaya başlıyor sürekli pingim 60'dan 500 olup duruyor oyunun tadı çıkmıyor haliyle genellikle akşam oluyor bu dalgalanma çok sinir bozucu. Her zaman olmuyor ama. Onun dışında gayet memnunum. Ping değerlerim ise oyuna göre değişiyor ama oynadığım oyunda genellikle 50-70 arası.

Evet biliyorum oraları, genelde internet aşırı derecede kötü olmuyor. Tahminime göre orası da öyledir, sadece online oyun oynatmaz ping olur. Ben 3-4 yıl önce girdiğim yurtta 1080P film izleyebiliyordum.
Online oyunlar oynuyorum, eğer oynatmaz derecede olursa TurkNet alabilirim.
@Ankarada deniz yok @Yener K. Teşekkürler.

Superonline bu sene içinde Sakarya'ya giriş yaptı. Kendi fiberlerini arabacıalanı, Şeker ve İstiklal mahallelerine çektiler. Üniversite tarafına doğru ilerleyeceklerdir diye düşünüyorum. Malum tsol fiber üzerinden Millenicom'da kullanabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı