Millenicom nasıldır?

Ben de Millenicom kullanıyorum. Bana 50 Mbps veren tek firma olduğu için. Genel olarak fena değil. Müşteri hizmetleri var. Bulunduğunuz yerde altyapı iyiyse sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Diğer firmalara da bakabilirsiniz. En çok tercih edilen ise TurkNet gözüküyor.
Millenicom'un kendi altyapısı yok ki. Onlar 50 Mbps verebiliyorsa diğer firmalar da o hızı verebilir.

Merhabalar, Sakarya Serdivan'da apartta kalacağım üniversite için. Kaldığım apartta internet varmış hatta fiber falan dediler. Çok iyi olduğun düşünmüyorum. Eğer kötüyse internet almayı düşünüyorum. Sizce Millenicom nasıldır?

Taahhütsüz 100 Mbps paketi kullanıyorum yaklaşık 11 ay olacak. Hiçbir problem yaşamadım müşteri temsilcisi vesaire her şeyi düzgün. 1 ay ücretsiz kullanım için davet kodu paylaşabilirim istersen. Tavsiyem seninde tahahütsüz paket kullanman. Bu sayede olası nedenlerden cayma bedelin olmadan iptal etme hakkın olur.

Taahhütsüz 100 Mbps paketi kullanıyorum yaklaşık 11 ay olacak. Hiçbir problem yaşamadım müşteri temsilcisi vesaire her şeyi düzgün. 1 ay ücretsiz kullanım için davet kodu paylaşabilirim istersen. Tavsiyem seninde tahahütsüz paket kullanman. Bu sayede olası nedenlerden cayma bedelin olmadan iptal etme hakkın olur.
1 hafta içinde sizi tekrar etiketlerim bu konuyla alakalı.

Millenicom'un kendi altyapısı yok ki. Onlar 50 Mbps verebiliyorsa diğer firmalar da o hızı verebilir.
O iş tam olarak öyle değil. Portu olması lazım. Demek ki diğerlerinin portu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı