Millenicom nasıldır?

xCCessaRRx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese iyi geceler.
TurkNet sağlayıcısından internet hizmeti almaktayım ama artık abartmaya başladılar. 100 liraya 24 Mbps hız alıyorum ve Milleni'ye geçmek istiyorum ama merak ettiğim bir konu var. TurkNet'e abone olurken telefon numaram sistemle kayıtlı değildi ve anında açıyorlardı ancak abone olduktan sonra artık açmıyorlar Online destek veriyorlardı. Milleni'de de durum aynı mı? Yoksa üyelikten sonra da müşteri hizmetleri devam ediyor mu çalışmaya, arayınca ulaşabiliyor muyuz yani? Öğrenmem gerekiyor çünkü her ne kadar TurkNet'e ulaşamasam Online yazsam da sonuçta taahhütsüz hizmet alıyorum ama Milleni'ye ucuz olsun diye taahhütlüye geçiş yapacağım ve böyle bir durum varsa taahhütten dolayı iptal işlemi gerçekleştiremeyeceğim için 1 yıl boyunca rezil olmaktan korkuyorum. Tecrübeli arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum lütfen.

1.5 senedir kullanıyorum, kötü bir yanını göremedim.

Teknik Destek kısmı biraz sıkıntı her operatör gibi. Ulaşmak zorunda olmadım hiç desteğe.

Önceki yıllarda kullanmıştım, hiç bir zaman kopma vb. sorun yaşamadım ayrıca, mileni.com'dan ayrılıktan 1 ay sonra fazla ödeme yaptığım için iade bile yapmışlardı.

Superonline veya Türk Telekom.
Bulunduğum yerde Superonline yok maalesef ve Türk Telekom da ADSL hizmeti bile 90 liradan aşağıya vermiyor. E ben zaten 100 ödüyorum bir farkı yok hocam.
1.5 senedir kullanıyorum, kötü bir yanını göremedim.

Teknik Destek kısmı biraz sıkıntı her operatör gibi. Ulaşmak zorunda olmadım hiç desteğe.
Benim için sorun aradığında ulaşmak hocam tüm operatörler gibiyse sorun yok ama türknet gibi ise taahhüt edeceğim için korkuyorum açıkçası.
1 sene kullandım, sadece 3 ay iyi hizmet verdiler.
İyi hizmetten kastınız hız mi hocam ?

Bulunduğum yerde Superonline yok maalesef ve Türk Telekom da ADSL hizmeti bile 90 liradan aşağıya vermiyor. E ben zaten 100 ödüyorum bir farkı yok hocam.

Benim için sorun aradığında ulaşmak hocam tüm operatörler gibiyse sorun yok ama türknet gibi ise taahhüt edeceğim için korkuyorum açıkçası.

İyi hizmetten kastınız hız mi hocam ?
sen parayı satış sonrası hizmete vereceksin, stabil olsun telekoma 90 lira ver sonra arıyorum açmıyorlar diye başlık açıyorlar.

Millenicom'dan memnunum. Steam'de indirme yaparken genellikle bu hızı alıyorum. Aşağıya paketimi de ekledim.

432423.png

111.png

Yeni konular

Geri
Yukarı