Millenicom nasıldır?

ycstekno1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Türk Telekom 50 Mbps internet kullanıyorum ve 1 buçuk yıldır 45 Mbps altına düşmedim, yakın zamanda Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Stabil mi, upload yüksek mi, ping değerleri iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı altyapıda farklı firmaya geçeceksiniz sadece. Eğer firma kısıtlama yapmazsa aynı değerleri alacaksınız yine, sadece fiyatlar değişecek.

Superonline alt yapıda Millenicoma geçtim. 100 mbps kullanıyorum. 1 hafta oluyor. Kabloluda gram sorun yaşamadım. Ama wifi sinyal seviyesi çok kötü. Kablonet kullanırken de antensiz modem kullandım ama neredeyse 2 kat aşşağıya çekiyordu. En iyi antensiz modem deneyimim kablonet'de olmuştur.Turkcell'in verdiği modem neredeyse 5 metre ileride işlevsiz kalıyor. MAC clone ve kullanıcı adı şifresini ileride alacağım router'a gireceğim. Yeni birtane router alacağız yapacak birşey yok.

Superonline alt yapıda Millenicom'a geçtim. 100 Mbps kullanıyorum. 1 hafta oluyor. Kabloluda gram sorun yaşamadım. Ama Wi-Fi sinyal seviyesi çok kötü. Kablonet kullanırken de antensiz modem kullandım ama neredeyse 2 kat aşağıya çekiyordu. En iyi antensiz modem deneyimim Kablonet'de olmuştur. Turkcell'in verdiği modem neredeyse 5 metre ileride işlevsiz kalıyor. Mac clone ve kullanıcı adı şifresini ileride alacağım Router'a gireceğim. Yeni bir tane router alacağız yapacak bir şey yok.

Evet benim de bu sorunda çok çekmişliğim var her modem arada nedensiz bir fark oluşacak kadar değişik biri sadece 5 GHz de iyi biri 5 metre sonrası çekmiyor biri ısınıp kapanıyor gerçekten firmaların ürettiği modemler yoğun kullanıma uygun değil.

Geri
Yukarı