Millenicom rezaleti

KingExodus

Kilopat
Daha fazla  
Bugün sizlere Millenicom'dan ayrılırken yaşadığım rezillikten bahsedeceğim. Şimdi benim evimde Millenicom var ve ben hep sorun yaşıyorum yani internet hep kesiliyor Millenicom ise ilgilenmiyor, ilgisiz davranıyor. Bu yüzden TurkNet'e geçme kararı aldım. Başvuruları yaptım onayı dijitalden verdim ama ertesi gün TurkNet aradı ve Millenicom'un dijital onayı kabul etmediğini söyledi. Böyle bir rezillik olabilir mi? Kullanırken sorun yaşatıyorsun bari değiştirirken yaşatma. Normalde hızlı bir şekilde bir geçiş olacaktı fakat şimdi kuryeyi bekleyeceğiz, belgeleri vereceğiz, belgeler gidecek falan derken bayağı uzayacak işlem. Millenicom'a bulaşmayın derim.

Bugün sizlere Millenicom'dan ayrılırken yaşadığım rezillikten bahsedeceğim. Şimdi benim evimde Millenicom var ve ben hep sorun yaşıyorum yani internet hep kesiliyor Millenicom ise ilgilenmiyor, ilgisiz davranıyor. Bu yüzden TurkNet'e geçme kararı aldım. Başvuruları yaptım onayı dijitalden verdim ama ertesi gün TurkNet aradı ve Millenicom'un dijital onayı kabul etmediğini söyledi. Böyle bir rezillik olabilir mi? Kullanırken sorun yaşatıyorsun bari değiştirirken yaşatma. Normalde hızlı bir şekilde bir geçiş olacaktı fakat şimdi kuryeyi bekleyeceğiz, belgeleri vereceğiz, belgeler gidecek falan derken bayağı uzayacak işlem. Millenicom'a bulaşmayın derim.

Bende uzun süredir kullanıyorum 5,6 aydır kesinti yaşamadım teknik desteği kötü ilgilenmiyor.

Bende uzun süredir kullanıyorum 5,6 aydır kesinti yaşamadım teknik desteği kötü ilgilenmiyor.

Biz de yaşamıyorduk yaşamaya başladık yazdık falan bakmadılar ondan sonra işte geçen canıma tak etti artık, hızı kestiler bilerek. Bilerek olduğunu nereden biliyorsun diyebilirsiniz bilerek yapılmış bir şey çünkü normalde 50-55 civarı alırken 20 de takılıyor ve 20.1 olmuyor 20'yi geçmiyor yani.

Biz de yaşamıyorduk yaşamaya başladık yazdık falan bakmadılar ondan sonra işte geçen canıma tak etti artık hızı kestiler bilerek. Bilerek olduğunu nereden biliyorsun diyebilirsiniz bilerek yapılmış bir şey çünkü normalde 50-55 civarı alırken 20 de takılıyor ve 20.1 olmuyor 20'yi geçmiyor yani.

Bende TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ama üşeniyorum bende Millenicom'un 40 downloadlı olanı var gereksiz pahalı.

Geçiş işlemi çok uğraştırıcı hocam. Ben de Türk Telekom'dan TürkNet'e geçiş için başvurdum uğraş, dur :)
Tek tesellim artık 16 Mbps almayacağım.

Geri
Yukarı