Millenicom rezaleti

TurkNet iyi ama teknik desteği çok yavaşmış geçen arkadaşım aramış 1 saat aramada beklemişler.

Hocam o zamana göre değişiyor. Ben de ilk başvurmak için aradım 35 dakika bekledim. Sonraki 2 gün 1 dakika içerisinde cevap verdiler. Bana internetim sağlansın, sıkıntı çıkmasın kimse kimseyi aramasın :) Türk Telekom'u 9-10 senedir kullanıyoruz daha 1 kere bile şu sıkıntımız var diye aramadık.

Bugün sizlere Millenicom'dan ayrılırken yaşadığım rezillikten bahsedeceğim. Şimdi benim evimde Millenicom var ve ben hep sorun yaşıyorum yani internet hep kesiliyor Millenicom ise ilgilenmiyor, ilgisiz davranıyor. Bu yüzden TurkNet'e geçme kararı aldım. Başvuruları yaptım onayı dijitalden verdim ama ertesi gün TurkNet aradı ve Millenicom'un dijital onayı kabul etmediğini söyledi. Böyle bir rezillik olabilir mi? Kullanırken sorun yaşatıyorsun bari değiştirirken yaşatma. Normalde hızlı bir şekilde bir geçiş olacaktı fakat şimdi kuryeyi bekleyeceğiz, belgeleri vereceğiz, belgeler gidecek falan derken bayağı uzayacak işlem. Millenicom'a bulaşmayın derim.

Türk Telekom kullanıyorum hocam evimin önünde internet için teller var sürekli kopuyorlar ve internetim veya elektiriğim ya gidiyor ya da yavaşlıyor kablolar eskiymiş değiştirilmesi lazımmış ama hepsini değiştirmezlermiş Türk Telekom yetkilileri izin vermiyormuş o yüzden hep biri koptuğunda ya da biz şikayet ettiğimizde değiştiriyorlar 1 aydır mahalle olarak her hafta elektrik kesintisi veya internet sorunu yaşıyoruz.

Yani sadece Millenicom değil bu tarz ucuz olan her türlü internet sağlayıcısından uzak durunuz.

Türk Telekom kullanıyorum hocam evimin önünde internet için teller var sürekli kopuyorlar ve internetim veya elektiriğim ya gidiyor ya da yavaşlıyor kablolar eskiymiş değiştirilmesi lazımmış ama hepsini değiştirmezlermiş Türk Telekom yetkilileri izin vermiyormuş o yüzden hep biri koptuğunda ya da biz şikayet ettiğimizde değiştiriyorlar 1 aydır mahalle olarak her hafta elektrik kesintisi veya internet sorunu yaşıyoruz.

Yani sadece Millenicom değil bu tarz ucuz olan her türlü internet sağlayıcısından uzak durunuz.

Hocam kabloyla alakası yok ama sorunun. Kabloyu kontrol ettirdik. Millenicom'dan kaynaklı bir kesinti yaşıyoruz ve hatta internet hızımızı limitleyecek seviyeye bile geldiler 55 almam gerekirken 20'ye limitlediler geçen.

Geri
Yukarı