Millenicom taahhütsüz 100 Mbps'e kadar internete geçmeye değer mi?

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 438
Millenicom'da böyle bir paket var geçmeye değer mi? 75 Mbps'e kadar kullanabiliyorum ve şu anki Türk Telekom paketimle arasında 15 TL var ve 3 katı daha hızlı. Taahhütsüz olması ne avantaj sağlıyor, taahhütlüye göre 10 TL daha ucuz sadece.
VDSL performansı çok kötüydü fiberde nasıldır bilmiyorum VDSL kullanıyorsan geçme.

Hiç alakası yok. Taahhüt türüne ve sözleşme bendine göre hareket edilir. Ayrıca sözleşmeye bir madde ekliyorlar: Fiyat değişikliği hakkını saklı tutar diye. Sözleşmeye direk fiyat değişikliği olmayacak maddesi geçmiş ise o ayrı. Ben taahhütsüz kullanıyorum 1 yıl 2 ay oldu adamlar hala zam yapmadı.
Konu sahibinin belirttiği paket ile alakalı konuşuyoruz o yüzden çok alakası var. Dediğiniz madde bulunmamakta. Taahhüt boyunca sabit fiyat politikası uygulanmakta. Detaylar; Evde İnternet Paketleri, Kampanyaları ve Fiyatları - Millenicom

Adsız.png

Son düzenleme:
Millenicom'da böyle bir paket var geçmeye değer mi? 75 Mbps'e kadar kullanabiliyorum ve şu anki Türk Telekom paketimle arasında 15 TL var ve 3 katı daha hızlı. Taahhütsüz olması ne avantaj sağlıyor, taahhütlüye göre 10 TL daha ucuz sadece.

O ne hocam yeniliyor mu?
Hiç duymadım öyle bir isim sorunuza gelirsek taahhütsüz olması beğenmezsen iptal edersinki bizim taahhütlüydük bir daha öyle bir hata yapmam.

Geri
Yukarı