Millenicom vs Netspeed vs GIBIRNet

Yanlış bilgi
Merhaba hocam 2 ay kullanıp iptal ettiremezsiniz ederseniz bunun için 1500-1600 gibi cayma ücretleri var en az 2 sene sözleşmenin bitmesi gerek taahhütsüz tarifelerden bahsediyorsanız Millenicom'un Türkiye'de iptal ettirmek için şubesi yok diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam 2 ay kullanıp iptal ettiremezsiniz ederseniz bunun için 1500-1600 gibi cayma ücretleri var en az 2 sene sözleşmenin bitmesi gerek taahhütsüz tarifelerden bahsediyorsanız Millenicom'un Türkiye'de iptal ettirmek için şubesi yok diye biliyorum.

2 aylık kulanıp cıkacagım Netspeed mi Millenicom mu GIBIRNet mı taahhütsüzler diye biliyorum istedigim zaman cıkarım cayma bedeli olmaz nasıl cayma beledi olacak?

Millenicom kullanırsan eğer modemin yoksa modem veriyorlar iptal edince modemi iade edemiyorsunuz modem parasını siz ödüyorsunuz.

Millenicom ping için pek önerilmez iyi ping değerleri için Netspeed, Comnet veya gıbır Net'e bak ama bunları kullanman için VDSL modem lazım modem yoksa onlar vermiyor.

Modemi kendim alacagım GIBIRNet'e kesinlikle gecmem dün müşteri hizmetleri konuşmamda adam bildigin bana atarlandı üstüne üstük sorularıma dogru düzgün cevap vermedi Netspeed deneyeceğim gibi ping degerleri sabit olur değil mi?

Modemi kendim alacagım GIBIRNet'e kesinlikle gecmem dün müşteri hizmetleri konuşmamda adam bildigin bana atarlandı üstüne üstük sorularıma dogru düzgün cevap vermedi Netspeed deneyeceğim gibi ping degerleri sabit olur değil mi?
Netspeed ping değerlerinin pek üzdüğunu görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı