Comnet vs Netspeed vs Millenicom vs GIBIRNet

NoiceRUSS

Hectopat
Yer
İstanbul
Comnet vs Netspeed vs Millenicom vs GIBIRNet.

Sizce hangisi daha iyi?

VDSL 73 Mbps altyapim var.

ZyXEL VMG3626 T50b modemim var.

Hangi ISS önerirsiniz.

Konum İstanbul/Esenler

Müşteri hizmetleri ilgili iyi olsun hattım stabil olsun bir düşüp bir cikmasin.

Arada bir Valorant CS MC oynuyorum ping degerleri uzmez ise iyi olur benim icin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Ankara'da oturuyorum TurkNet aldım Valorant'ta 15ms alıyorum sabit. Altyapı 50 destekliyor ben 52 alıyorum.

Müşteri hizmetleri olarak da çok güzel. Online işlemlerden arıza kaydı açınca, yazdığın saate de bağlı tabii, 1-1.5 saat içinde geri dönüyorlar. Benimle en son Yusuf bey ilgilendi. Uzun uzadıya kendisi çözmeye çalıştı yapamayınca altyapı sahibine(türktelekoma) yönlendirdi. 5 dk içerisinde Türk Telekom beni aradı. İnternet paket değişikliği falan falan yaklaşık 10 dk sonra çözülmüş oldu.

Ben Ankara'da oturuyorum TurkNet aldım Valorant'ta 15ms alıyorum sabit. Altyapı 50 destekliyor ben 52 alıyorum.

Müşteri hizmetleri olarak da çok güzel. Online işlemlerden arıza kaydı açınca, yazdığın saate de bağlı tabii, 1-1.5 saat içinde geri dönüyorlar. Benimle en son Yusuf bey ilgilendi. Uzun uzadıya kendisi çözmeye çalıştı yapamayınca altyapı sahibine(türktelekoma) yönlendirdi. 5 dk içerisinde Türk Telekom beni aradı. İnternet paket değişikliği falan falan yaklaşık 10 dk sonra çözülmüş oldu.

Hocam ben türknetteyim illahlah ettim bu kadar sorunu Türk Telekom'da art arda yaşamadım bir süre sonra sabah açsan bile kayıtı 4-5 saate cevaplıyorlar takmıyorlar sizi kendi suçlarını size ittiriyorlar forumu okuduysanız 3-4 hafta öncesine kadar anlamışsınızdır ne dediğimi hatta şimdi de bir dalgalanma sorunu var TurkNet'te ve kişilerin hattı iyi olmasına rağmen modemi iyi olmasına rağmen modeminiz bozuk deyip onlardan almış olsan bile değiştirmiyorlar modemin bozuk hacı deyip remen köşeye çekiliyorlar GigaFiber dışında bundan sonra TurkNet tercih edilesi bir firma değil bence.

Bilmiyorum bende o derece bir sıkıntı çıkmadı daha. Tercih size kalmış tabii.

Millenicom yan komşum kullandı. Oturduğum semte onlarda sürekli kopma oluyor. İstanbul için bir şey diyemeyeceğim.

Ben Kırşehir de Comnet kullanıyorum. Daha önce TurkNet ve Netspeed kullandım. En iyi ve en stabil olan Comnet oldu benim için.

Müşteri ilişkileri berbat ping falan işi de hikaye bu firmada sorun yaşarsanız haberiniz olmadan kapının önünde bulursunuz kendinizi.

Müşteri hizmetleriyle işim olmadığı için bir şey diyemem fakat en iyi pingi bana Comnet veriyor. Netspeed CS:GO 60 TurkNet 75 Comnet 45 falan veriyor. İstanbul'da diğerleri 22 25 arası iken commet 16 20 arası. 1 yıldan fazla kullanıyorum bir sorun çıkmadı bende.

Geri
Yukarı