Millenicom vs Netspeed vs Kablonet vs diğerleri

Gitgide canımı sıkmaya başladı. Kablonet'i sevmiyorum ama daha iyisi de yok gibi, ülkede "adam gibi" internetler hep 105'ten başlıyor.

Kablonet'i neden sevmiyorsunuz? Ben kullanıyorum ve son derece memnunum.

Kablonet'i neden sevmiyorsunuz? Ben kullanıyorum ve son derece memnunum.
Diyorum ya akşam tarifesi yapmaları benim keyfimi kaçırıyor. Ek olarak dengesiz internet, dün bir dosyayı 600 kb- 2 mb arasında değişken olarak indirip durdum saat 23 gibi. Oyunlardaysa en yüksek ping'e takımda hep ben sahip oluyorum şaka gibi, Superonline kullanan arkadaşım benimle aynı şehirde 15 ms daha düşük alıyor vs ben de değiştirmek istiyorum artık.
@TLoTEvil efendim benim paketim özgür iletişim 75 paketi ama 100 MB internet veriyor.
Efendim demene gerek yok yahu, isimle beraber iki hitap olunca fazla geldi. Turknet'i dahil etmemiştim kendi altyapısı olmayan yerlerde çok kötü veya müşteri hizmetleri bakmıyor dedikleri için ama not ettim.

Diyorum ya akşam tarifesi yapmaları benim keyfimi kaçırıyor. Ek olarak dengesiz internet, dün bir dosyayı 600 kb- 2 mb arasında değişken olarak indirip durdum saat 23 gibi. Oyunlardaysa en yüksek ping'e takımda hep ben sahip oluyorum şaka gibi, Superonline kullanan arkadaşım benimle aynı şehirde 15 ms daha düşük alıyor vs ben de değiştirmek istiyorum artık.

Hmm. Dediğiniz sorunları yaşamadım hiç ama tabii siz yaşıyorsanız boşuna para vermenize gerek yok. Mecbur Türk Telekom alt yapılı bir İSS'ye geçeceksiniz gibi.

Hmm. Dediğiniz sorunları yaşamadım hiç ama tabii siz yaşıyorsanız boşuna para vermenize gerek yok. Mecbur Türk Telekom alt yapılı bir İSS'ye geçeceksiniz gibi.
Bir de Superonline daha ucuz açıkçası 150 lira verip Kablonet almaktansa Superonline 200 Mbps hem daha güvenilir hem daha yüksek bant genişliği.

Paket önerisi var mı? Paketlerdeki ufak detaylar yüzünden sabah 50-5.5 olan internetimi akşam 35-2 kullanıyorum.
NetSpeed kafama yatmaya başladı, Millenicom biraz daha hız vadediyordu ama.

Hangi kampanyayı kullanıyorsunuz?

Paket önerisi bölgeye göre güzel öneriler bulunmakta, siz oradan size en mantıklı geleni seçin.

Netspeed Türk Telekom kablolarını kullanıyor. Millenicom'un da kendi altyapısını görmedim. Türksat devlet altyapısını kullanıyor.
Turknet içinse size kendi altyapısından mı yoksa Telekom altyapısından mı hizmet vereceğini anlamak için sorgulamak gerekli.

Superonline sorgu:

Sorguladıktan sonra ekran görüntüsü atın yorumlayayım.

Netspeed Türk Telekom kablolarını kullanıyor. Millenicom'un da kendi altyapısını görmedim. Türksat devlet altyapısını kullanıyor.
Turknet içinse size kendi altyapısından mı yoksa Telekom altyapısından mı hizmet vereceğini anlamak için sorgulamak gerekli.

Superonline sorgu:

Sorguladıktan sonra ekran görüntüsü atın yorumlayayım.
1632072705477.png
ve
1632072795694.png

Yeni konular

Geri
Yukarı