Millenicom vs TürkNet vs NetSpeed

Milenicom u övenleri görünce bakayım dedim. 100 mbit lik pakete 4 mbit upload veriyor. Çok kötü. Türknet'i kötülemişsiniz ama arkadaşım 13 mbit upload alıyor. 30 mbit civarı download alıyor.
Yayin vs yapıcağım için upload'ı yüksek fiyatı abartı olmayan internet arıyorum

Başvuru formunu kargo ile yolladım, teslim aldıkları günün ertesi gününde interneti bağladılar. Türk Telekom ekibi ayrı ilgiliydi. Türk Telekom'da bile sorun olduğunda bu kadar çabuk ilgilenmiyorlardı diyebilirim.
Tamam hocam, çok sağolun.
Merhaba uzun cümle yazdığım için ve yazım hatası yaptığım için banlanmıştım bugün cevap verebildim anca kusura bakma. Netspeed bize boş port yok dedi ve TürkNET'e döndük tekrardan millenicom istiyorum ben ama artık yeter dediler. TürkNET'de bir adam aradı dedi ki herkese böyle yapıp kaçırdılar dedi yani bir tek bize böyle yapılmamış. TürkNET'i de deneyip görücez dönüş yaparım
Önemli değil hocam. Yeni başvurmuş oldunuz TürkNet'e anladığım. TürkNet'ten hangi paketi aldınız? Arkadaşını getir kampanyasından yararlandınız mı?
Milenicom u övenleri görünce bakayım dedim. 100 mbit lik pakete 4 mbit upload veriyor. Çok kötü. Türknet'i kötülemişsiniz ama arkadaşım 13 mbit upload alıyor. 30 mbit civarı download alıyor.
Yayin vs yapıcağım için upload'ı yüksek fiyatı abartı olmayan internet arıyorum
Upload konusunda haklısınız hocam.

Son düzenleme:
Tamam hocam, çok sağolun.

Önemli değil hocam. Yeni başvurmuş oldunuz TürkNet'e anladığım. TürkNet'ten hangi paketi aldınız? Arkadaşını getir kampanyasından yararlandınız mı?

Upload konusunda haklısınız hocam.
Hayır etrafımda hiç TürkNETli yok. Ve bizim burası 35mbps destekliyormuş 35mbps 3-4 download paket fiyat klasik zaten 76TL

Memnun musunuz hocam? Sakarya'dayım ve Millenicom geçmeyi düşünüyorum. Tecrübelerinizden ve geçiş sürecinizden bahseder misiniz?
Hocam memnunum. 2 hafta önce durup dururken aramışlardı. Memnun musunuz, bir sorununuz var mı diye. Aramaları hoşnut etti beni, beklemiyordum.

Millenicom Abonelik Süreci - Technopat Sosyal

Bu konuda abonelik sürecimi paylaşmıştım, arkadaşımı getir kodum da orda son mesajım da yazıyor. Yine sorunuz olursa yazın, yardımcı olurum hocam. Hali hazırda Pubg, Rainbow gibi oyunlarda pingim 53-63 ms civarı. Altyapı ve çevreye göre illaki değişir.

TürkNet'e altyapın varsa ( sitesinde adres sorgulamada aktif altyapımızdasınız derse ) TürkNet'i seç yoksa fiyatı ve hızı hangisi uygun geliyorsa onu seç.

Hocam memnunum. 2 hafta önce durup dururken aramışlardı. Memnun musunuz, bir sorununuz var mı diye. Aramaları hoşnut etti beni, beklemiyordum.

Millenicom Abonelik Süreci - Technopat Sosyal

Bu konuda abonelik sürecimi paylaşmıştım, arkadaşımı getir kodum da orda son mesajım da yazıyor. Yine sorunuz olursa yazın, yardımcı olurum hocam. Hali hazırda Pubg, Rainbow gibi oyunlarda pingim 53-63 ms civarı. Altyapı ve çevreye göre illaki değişir.
Kesilme, yavaşlama veya ping yükselmesi gibi durumlar oluyor mu? Ben de bugün 100 mbps'lik paket için başvurumu yaptım. Superbox'u iptal edip geçeceğim. Referans olarak sizin kodunuzu verdim bu arada :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı