Starbucks kahve fiyatlarına zam yaptı

Hani gidip sırf adında 4 tane fazladan hangi dilden olduğu belirsiz kelime var diye Starbucks'tan kahve alan ya para bolluğu çekiyordur ya da enayidir :D

Mizah amaçlı, ciddiye almayın.

Ben eskiden beri canım dışarıda kahve içmek isterse Starbucks'a giderim. Kahvesinin lezzeti ve kalitesi güzel. F/P olarak kesinlikle kötü değil. Çomar kafelerde yarısı kadar ama kalitesiz kahveye yarı fiyat ödeyip mültecilerle kanka oluyorsun aynı hesaba geliyor.

Ben eskiden beri canım dışarıda kahve içmek isterse Starbucks'a giderim. Kahvesinin lezzeti ve kalitesi güzel. F/P olarak kesinlikle kötü değil. Çomar kafelerde yarısı kadar ama kalitesiz kahveye yarı fiyat ödeyip mültecilerle kanka oluyorsun aynı hesaba geliyor.
Ben direkt kahve tozu alıp suyumu kaynatıp kendim yapıyorum. Bugün bu fiyatlara hiçbir yerden kahve alınmaz.

Sürekli giderdim, son zamanlarda neden zam yapılmadı diye şaşırıyordum. Zam gelmiş olmasına rağmen yine de dandik kahvecilerden kat kat iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten o berbat kahvelerin ufak boyuna 25-30 lira vermek yerine french press ve taze çekim kahve çekirdeği alsan 10 kat daha lezzetli bir kahve elde etmiş olursun. Zam falan geldi ama gittiğim AVM'lerde görüyorum her Starbucks'ın önünde 50 kişilik sıralar hala duruyor iyi bir marka algısı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı