Millenicom'a geçiş ne kadar sürer?

Hocam bu internetten olan işler zaten hep sıkıntı. Arıyorum müşteri hizmetlerini papağan gibi aynı şeyleri tekrar ediyor. Hanımefendi bana bir saat veya tarih verin diyorum. Diyor ki 3-7 iş günü. Dedim hanımefendi 1 haftada hitler Avrupa'yı fethetti. Bunlara net olacaksın. Yoksa beklettikçe bekletiyorlar. Bu aramamda müşteri hizmetleri gece açık olmadığı için abonelik kısmına bağlandım. Açık açık söyledim. İnternet hizmetimi açın yoksa iptal edeceğim tüketici heyetine gideceğim diye. Taahhütlü paket aldım bir de ucuz oluyor diye.

Ben de biraz daha bekleyip son çare şikayetvara yazmayı düşünüyorum sıkıntı olursa. Sizinde umarım hemen hallolur internetiniz.

Ben Batman da yaşıyorum akşam saat 7-8 gibi konuştuk sonraki gün saat öğlen 11 de gelip panoda ilemleri yaptılar aynı şekil modem içinde, ayrıca Vodafone kullanıcısıydım iptal işlemlerindede yardımcı oldular önceden 120-130 ping alıyordum internet ağır yüklü iken evde 12 cihaz bağlı olabiliyor arada şuan 70 üzeri çıkmıyor normal 20-30.
Ama diğer büyük kentlerde yoğunluk nedeniyle aynı hizmet verebileceklerini sanmıyorum.

Ben Batman da yaşıyorum akşam saat 7-8 gibi konuştuk sonraki gün saat öğlen 11 de gelip panoda ilemleri yaptılar aynı şekil modem içinde, ayrıca Vodafone kullanıcısıydım iptal işlemlerindede yardımcı oldular önceden 120-130 ping alıyordum internet ağır yüklü iken evde 12 cihaz bağlı olabiliyor arada şu an 70 üzeri çıkmıyor normal 20-30.
Ama diğer büyük kentlerde yoğunluk nedeniyle aynı hizmet verebileceklerini sanmıyorum.

Evrakları falan nasıl halleriniz acaba?

dsmart net den geçiş yapıyoruz onunla alakalı bir sıkıntı var.
Bak bu olabilir e devlet üzerinden devam eden hizmetlere bakarmısın devam ediyor ise belki o yüzdendir devam ediyor diye.
Zaten kimse müşteri kaçırmak istemez neden kasten ve istiyerek gelmesinler ki bir sorun veya dedigin gibi nakil de iptalde sorun vardır.

Geri
Yukarı