Millenicom'a geçiş ne kadar sürer?

Hocam sanırım bana olanın aynısı size de oldu. Bana da kullanıcı adı ve şifre göndermişlerdi. Fakat modeme DSL gelmiyordu. Daha önceki hizmetim ADSL olduğundan dolayı port bağlantım yapılmamıştı. Servisin gelmesini beklemiştim. Yeni evime bağlandı bu arada. Siz de benim gibi sıfırdan mı bağlattınız yoksa geçiş mi yaptınız? Geçiş yaptıysanız 5 dakika kesilir internet sadece. Ben genel olarak ilk bağlama süreci dışında Millenicom'dan aldığım hizmetten gayet memnunum. 35/6 paket aldım hızları düzgün alıyorum. Memlekette 35/6 pakette 45/8 civarında veriyorlar hatta. O kadar iyi. Sizin altyapınız nasıldır bilemem.
Geçiş yaptım hocam TT’de iken 24 alıyordum hızı kesilme olmadı kullanıcı adı ve şifre gelecek sanırım fakat evrak işini bahane ediyorlar hala şifre falan da vermediler altyapım 100 VDSL destekliyor.

Geçiş yaptım hocam TT’de iken 24 alıyordum hızı kesilme olmadı kullanıcı adı ve şifre gelecek sanırım fakat evrak işini bahane ediyorlar hala şifre falan da vermediler altyapım 100 VDSL destekliyor.
Umarım en kısa sürede hallederler hocam. Aslında geçişte çok kısa sürer ama söyledikleri gibi evrak ellerine ulaşmadıysa veya problem varsa(bilemiyorum) açılmaması normal.

Umarım en kısa sürede hallederler hocam. Aslında geçişte çok kısa sürer ama söyledikleri gibi evrak ellerine ulaşmadıysa veya problem varsa(bilemiyorum) açılmaması normal.
İnşallah hocam bakalım bir süre daha bekleyeceğim artık bağlansın yeter ki.
F3EEB1BA-0D5E-4232-8B0C-98DCF4DD0F56.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı