Millenicom'a geçiş ne kadar sürer?

Daimaozi

Decapat
Daha fazla  
8 Mart pazartesi günü D-Smart Net'ten Millenicom'a geçiş yapmak için başvurduk. O günün akşamına doğru Teknofix'ten çalışan geldi, evrakları imzalattı ve modemi verdi. Daha sonra mesajla başvurunuzda son aşamaya gelinmiştir şeklinde takip otomasyonu geldi. Fakat 3 gündür bir hareket yok, bu durumu yaşayan var mı? Tahmini ne zaman internet geçiş yapar?

Dosya Ekleri

• 20210311_234756.png
    20210311_234756.png
    45,2 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bana da internet hizmetiniz açılmıştır lütfen modem kurulumunuzu yapınız diye mesaj geldi ama aktivasyonu yapmadıkları için internetim açılmadı. Ne zaman gelecek diye sorduğumda tahmini 3 gün içerisinde açılır diyorlar 3 gündür. Fiber aldım problem yaşayacağımı düşünmüyorum ama sürecin uzaması biraz sinirlerimi bozmuyor değil.

8 Mart pazartesi günü D-Smart Net'ten Millenicom'a geçiş yapmak için başvurduk. O günün akşamına doğru Teknofix'ten çalışan geldi, evrakları imzalattı ve modemi verdi. Daha sonra mesajla başvurunuzda son aşamaya gelinmiştir şeklinde takip otomasyonu geldi. Fakat 3 gündür bir hareket yok, bu durumu yaşayan var mı? Tahmini ne zaman internet geçiş yapar?
Hocam büyük ihtimalle aktivasyon işlemlerini yapıyorlar. Arada bir Müşteri Hizmetlerini yoklayın rahatsız edin açarlar.

Hocam büyük ihtimalle aktivasyon işlemlerini yapıyorlar. Arada bir Müşteri Hizmetlerini yoklayın rahatsız edin açarlar.
Hocam yan apartmanda arkadaşım Türknet bağlattı sıfırdan evinde kablo bile çekilmemişti 2 günde interneti geldi ben hali hazırda internetim varken geçtim 3 gündür internetsizim. Müşteri hizmetleri TTNET'ten bir tık daha iyi denebiliyor önlerine kağıt koymuşlar herhalde birkaç tane soru soruyor. Artık kaç gün sonra yaparlarsa aktivasyonu bekleyeceğiz.

Hocam bana da internet hizmetiniz açılmıştır lütfen modem kurulumunuzu yapınız diye mesaj geldi ama aktivasyonu yapmadıkları için internetim açılmadı. Ne zaman gelecek diye sorduğumda tahmini 3 gün içerisinde açılır diyorlar 3 gündür. Fiber aldım problem yaşayacağımı düşünmüyorum ama sürecin uzaması biraz sinirlerimi bozmuyor değil.

Ben de yavaştan tilt olmaya başladım.
Hocam büyük ihtimalle aktivasyon işlemlerini yapıyorlar. Arada bir müşteri hizmetlerini yoklayın rahatsız edin açarlar.

İnşallah hocam bekliyoruz.

Adsız.png

Hocam aktivasyon da yapılmış fakat hala internet hizmetim açılmadı. Müşteri hizmetleri 3 kere modemin doğru bağlantı yapıldığını doğruladı fakat hala hizmet alamıyorum.

Size aktivasyonun yapıldığını nasıl bildirdiler hocam ve ne kadar sürdü?
Hocam bana aktivasyon yapıldığı bildirilmedi sistemde bu şekilde yazıyor. İnternet hizmetim de aktif. Fakat internetim gelmedi. Farklı bir modemim var belki problem modemdedir deyip onunla da denedim yine gelmedi. Ben Salı akşam başvurdum. Kullanıcı adı şifre bu sabah geldi. Panel şifrem de 3-4 saat önce geldi.

Hocam bana aktivasyon yapıldığı bildirilmedi sistemde bu şekilde yazıyor. İnternet hizmetim de aktif. Fakat internetim gelmedi. Farklı bir modemim var belki problem modemdedir deyip onunla da denedim yine gelmedi. Ben salı akşam başvurdum. Kullanıcı adı şifre bu sabah geldi. Panel şifrem de 3-4 saat önce geldi.

Biz de pazartesi başvurduk kullanıcı adı ve şifre daha gelmedi. Bağlantı son aşamadadır yazıyor hâla...

Biz de pazartesi başvurduk kullanıcı adı ve şifre daha gelmedi. Bağlantı son aşamadadır yazıyor hâla...
Hocam bu internetten olan işler zaten hep sıkıntı. Arıyorum müşteri hizmetlerini papağan gibi aynı şeyleri tekrar ediyor. Hanımefendi bana bir saat veya tarih verin diyorum. Diyor ki 3-7 iş günü. Dedim hanımefendi 1 haftada Hitler Avrupa'yı fethetti. Bunlara net olacaksın. Yoksa beklettikçe bekletiyorlar. Bu aramamda müşteri hizmetleri gece açık olmadığı için abonelik kısmına bağlandım. Açık açık söyledim. İnternet hizmetimi açın yoksa iptal edeceğim tüketici heyetine gideceğim diye. Taahhütlü paket aldım bir de ucuz oluyor diye.

Geri
Yukarı