Çözüldü Millenicom'dan NetSpeed'e geçiş mantıklı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aluleas

Kilopat
Daha fazla  
7 Gün önce TürkNet'den Millenicom'a geçtim. Geçtikten bu yana kesinti sorunları yaşıyorum ve sorunlarıma hala çözüm bulunamadı. 14 Gün içerisinde ücretsiz ayrılma şansım var. Eğer sorunlarım çözülmezse NetSpeed firmasına geçmeyi düşünüyorum. NetSpeed'in oyun performansı nasıl? Eski konularda Ping ve Loss sorunlarından şikayetçi olanlar var. Güncel olarak nasıl? Millenicom'un sorunlarımı çözmesini bekleyeyim mi? NetSpeed'e geçmek mantıklı mı?

Altyapım Max 80 Mbps VDSL destekliyor.

Çözüm
Size biraz garip gelebilir ama oyun oynuyorsanız Türk Telekom'a geçmeniz daha iyi olur. Mevcut ISS'lerden en düşük paket kaybı ve pingi TT'den alırsınız. Ben hız istiyorum kopma önemli değil diyorsanız o ayrı. Fiber altyapınız olsaydı başka ISS'leri önerebilirdim.

NetSpeed'de online oyun oynayabileceğinizi sanmıyorum. Hala paket kaybı ve ping sorunu yaşayan arkadaşlar var.
Size biraz garip gelebilir ama oyun oynuyorsanız Türk Telekom'a geçmeniz daha iyi olur. Mevcut ISS'lerden en düşük paket kaybı ve pingi TT'den alırsınız. Ben hız istiyorum kopma önemli değil diyorsanız o ayrı. Fiber altyapınız olsaydı başka ISS'leri önerebilirdim.

NetSpeed'de online oyun oynayabileceğinizi sanmıyorum. Hala paket kaybı ve ping sorunu yaşayan arkadaşlar var.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı