Millenicom'dan TürkNet'e geçiş süreci

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Millenicom'dan TürkNet'e geçiş başvurusu yaptım yarın da imzaladığım evrakları kargoya veriyorum yeter bu kadar rezillik. Bakalım TurkNet nasıl bir hizmet sunacak. Gelişmeleri konu altına yazarım.

Millenicom 100 Mbps tarife değerleri;
1612808895599.png

1612808939428.png

1612809032059.png

TurkNet kullanıyorum. Hep söylediğim bir söz var Ayda en az ve en fazla 1 kere sizi kanser eder 8-9 saat sonra da düzelir. Türkiye'nin internette 1 numarası desem yalan olmaz.

TurkNet kullanıyorum. Hep söylediğim bir söz var Ayda en az ve en fazla 1 kere sizi kanser eder 8-9 saat sonra da düzelir. Türkiye'nin internette 1 numarası desem yalan olmaz.
Ben de kullandım ama iç tesisatım arızalıydı tam performans alamadım tabii. Şuan Millenicom kullanıyorum. Netspeed var aklımda bi yandan Turknet’e dönsem mi diyorum. He birde GIBIRNET var nasıl sizce?

Ben de kullandım ama iç tesisatım arızalıydı tam performans alamadım tabii. Şu an Millenicom kullanıyorum. NetSpeed var aklımda bir yandan TurkNet'e dönsem mi diyorum. He bir de GIBIRNET var nasıl sizce?

NetSpeed sunucusu bulunduğun yere yakınsa NetSpeed 2. önerim TurkNet'ten sonra. GIBIR=Netspeed=TurkNet aslında pek de fark yok. TurkNet önermemin sebebi harbiden iyi hizmet vermesi. Öbürlerini denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı