Millenicom'un internet teklifi nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

asliara

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhabalar.

Superonline Fiber sinirsiz 25 Mps hizda internetim var. 2.5 ay sonra suresi dolacak.

Bugun aradilar;
Artik +10 liraya modem ucretinin her firmada sabit oldugunu,
+5 liraya da (once 10 dedi) pakete zam yapacaklarini ve sozlesmenin de 24 ay sureli olacagini dediler.

Velhasil 75 liralik odemem 95'e cikacakmis. ( Herhalde vergi dahil hali, yoksa toplam 90 oluyor.)

Tekrar aramalari icin sure istedim. Onerilerinize acigim. (Millenicom)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız milenicomun teklifini yazmamışsınız.

@C1n Herseyi yazdim. Tekrar okuyabilir misiniz, firma, kendi internetini devam ettirmek icin bahsettigim zammi istiyor.

@asliara Peki TurkNet, Türksat ve Vodafone ne sunuyor?

Öncelikle ben evime Millenicom aldım aylık 85 TL ödiyicektim modem yoktu bir de modem aldım ilk 3 ay 120 TL ödemi internet kurulum borcu ile birlikde sonra 1 senedir kullanıyorum 102 TL ödüyorum yani sen atıyorum 85 TL paket aldın kurulum ücreti alıyor bir de sen interneti aldıktan sonra senelik internet fiyatları değişmişdir diye fiyatı artırıyorlar haberin olmadna bir de kuruş kuruş artıyor 102 TL 2 ay sonra 103 TL olur Allah bilir internet kopma sorunu ne sıklıkla dersen tabii bu şehre göre değişir ama internet ilk başta 2 ay boyunca çok güzeldi sonra 1 ay boyunca 5 dk bir internet kesiliyordu sonra alt yapıçalışmaıs var dediler sorun düzeldi 3 ay boyunca internet kesilmedi sonra tekrar altyapı çalışması yaptılar 1 ay önce şu an internet kesiliyor.

Öncelikle ben evime Millenicom aldım aylık 85 TL ödiyicektim modem yoktu bir de modem aldım ilk 3 ay 120 TL ödemi internet kurulum borcu ile birlikde sonra 1 senedir kullanıyorum 102 TL ödüyorum yani sen atıyorum 85 TL paket aldın kurulum ücreti alıyor bir de sen interneti aldıktan sonra senelik internet fiyatları değişmişdir diye fiyatı artırıyorlar haberin olmadna bir de kuruş kuruş artıyor 102 TL 2 ay sonra 103 TL olur Allah bilir internet kopma sorunu ne sıklıkla dersen tabii bu şehre göre değişir ama internet ilk başta 2 ay boyunca çok güzeldi sonra 1 ay boyunca 5 dk bir internet kesiliyordu sonra alt yapıçalışmaıs var dediler sorun düzeldi 3 ay boyunca internet kesilmedi sonra tekrar altyapı çalışması yaptılar 1 ay önce şu an internet kesiliyor.
Bende kesilme yok coksukur. 2 senede 3 kez ve 5 dk falan surdu.

Millenicom fiyatlari sanki eskiden iyiydi de, simdi bozdu gibi.

@asliara Superonline kaç MBPS karşılığında size ne sunuyor?

Bende kesilme yok çok şükür. 2 senede 3 kez ve 5 dk falan surdu.

Millenicom fiyatlari sanki eskiden iyiydi de, simdi bozdu gibi.

Evet kesinlikle ve ben evimin alt yapısını kontrol ediyorum 94 Mbps gösteriyor denemek için 100 Mbps tarife geçtim 1 hafta deneyebilirsiniz dedi ama benim evde aldığım en yüksek hız 64 Mbps oldu bu yüzden 100 Mbps geçmedim çok da fark yok ara sıra 45 Mbps oluyor bu yüzden sabit 35 Mbps aldım 33.5 veya 34 Mbps de kullanıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı