Millet İttifakı'nın içinde yeni ittifak mı kuruluyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle muhalefet başka yerde yoktur ya. Tek amaçları erdoğanı yollayalım kendi aramızda pastayı bölüşelim. Herkes pastadan oyu kadar pay alacak. Ülkeyi yönetmek gibi bir dertleri yok.
Ne pastası yahu, soğan bile alamıyoruz.
Şimdi çok mu iyi yönetiliyor?
Yenilik için eskinin yıkılması lazım tabi ki.
AKP + MHP + Derin devlet + tarikatlar bloğu devletin tüm kolonlarını kesip memleketi enkaz altında bıraktı.
Vatandaş "sesini duyan yok mu" diye avaz avaz bağırıyor.
Muhalefeti eleştirelim tabi ki ama böyle şekille salça olmakla falan değil, olan program üzerinden olur eleştiri.

Tabi bu arada şimdiye kadar seçimle ilgili Cumhur İttifakı'ndaki hiçbir partiden program paylaşılmadığını da hatırlatmak lazım.

Son düzenleme:
Ne pastası yahu, soğan bile alamıyoruz.
Şimdi çok mu iyi yönetiliyor?
Yenilik için eskinin yıkılması lazım tabi ki.
AKP + MHP + Derin devlet + tarikatlar bloğu devletin tüm kolonlarını kesip memleketi enkaz altında bıraktı.
Vatandaş "sesini duyan yok mu" diye avaz avaz bağırıyor.
Muhalefeti eleştirelim tabi ki ama böyle şekille salça olmakla falan değil, olan program üzerinden olur eleştiri.
Hocam kusura bakma da kimsenin seni beni düşündüğü yok. Kendi aralarında yollarını bulacaklar. HDP'ye öcalan demirtaş kürdistan dersen tamamdır. Masanın eski ak kafalarına da hapisteki pdy'ci kankalarını çıkar birkaç da milletvekili ver onlar da susar. Tamamen çıkar ittifakı.

Şimdi iyi yönetilmiyor tabii ki ama erdoğan düşmanıysan ya da içerde senin de akraban varsa oyunu ver. Yargıya müdahele etmekle gerçek adaletin geleceğini savunuyorsan ver.

Seçim sonrası yeni iktidar koltuğa oturduğu zaman oy verenler, şu anki iktidarın lacivertini seçtiklerini görecekler.

Bunların birbirinden farkı yok.
Yani değişimi kaçınılmaz olarak kabul ettiniz değil mi?
Tebrik ederim.
O zaman güzel bir hediye...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amerika'daki partilere bakarsanız orada bölünme ve kutuplaşma daha fazla.

Onlarca adını bile bilmediğimiz parti var.

Kimse Türkiye'yi parçamalamaya çalışmıyor. 20+ senedir bu ahlaksız düzenin var ettiği sistemden bıktı insanlar.

Hangi birikimle Türkiye bölünmeye çalışmıyor diyorsun? Amerikada bölücü unsur oluşturacak en ufak bir yapının kafasının ortasına binerler.

CHP ve İYİ Parti’de ‘fermuar’ modelinde karar 16 ile çıktı.

T24’ten Eray Görgülü’nün haberine göre Çorum, Düzce, Batman, Van, Bartın, Adıyaman, Çankırı, Amasya ve Hakkari illerinde CHP’nin adayı birinci sırada yer alırken, Gümüşhane, Bayburt, Aksaray, Yozgat, Muş, Bitlis, Erzurum illerinde de İYİ Parti’nin adayı birinci sırada yer bulacak.

Bu listelerde, Millet İttifakı’nda yer alan diğer partiler DEVA, Saadet, Gelecek partileri ile Demokrat Parti’nin adayları yer almayacak.

Keşke kurulsaydı da DEVA ve Gelecek Partili isimleri CHP listesinde görmeseydim! Neyse ki oyum İYİ Parti adına olacağı için bana herhangi bir zararı dokunmuyor (İYİP listelerinde de beğenmediğim isimler var fakat benim seçim bölgemde değiller).

Keşke kurulsaydı da DEVA ve Gelecek Partili isimleri CHP listesinde görmeseydim! Neyse ki oyum İYİ Parti adına olacağı için bana herhangi bir zararı dokunmuyor (İYİP listelerinde de beğenmediğim isimler var fakat benim seçim bölgemde değiller).
Tek tük marazalar olsa da Meclis'te çoğunluğu elde etmek için başka çare yoktu. Şimdiki hali daha iyi oldu.
Millet İttifakı 300'e yakın vekil çıkarır.
Yeşil Sol + TİP de 80 çıkarır.
En azından tek adam rejimini sonlandırmak için referanduma sayıları yeter. Ondan sonraki seçimde AKP diye bir şey kalmaz zaten.

@izmirkartali içime sindiremiyorum. Şahsen Ankara'da oy kullanacak olsaydım kesinlikle CHP'ye vermezdim.

Böyle muhalefet başka yerde yoktur ya. Tek amaçları Erdoğan'ı yollayalım kendi aramızda pastayı bölüşelim. Herkes pastadan oyu kadar pay alacak. Ülkeyi yönetmek gibi bir dertleri yok.

İnternet kullanmadan bu mesajı yazamazsın fakat muhalefetin verdiği vaatleri araştırmadam dünyada böyle muhalefet yok yazmak senin troll olduğunu gösteriyor dünyanın hangi ülkesinde ana muhalefet partisinin amacı iktidarı gönderip iktidar olmak değil 😁😁😁

Hocam kusura bakma da kimsenin seni beni düşündüğü yok. Kendi aralarında yollarını bulacaklar. HDP'ye öcalan demirtaş kürdistan dersen tamamdır. Masanın eski ak kafalarına da hapisteki Pdy'ci kankalarını çıkar birkaç da milletvekili ver onlar da susar. Tamamen çıkar ittifakı.

Şimdi iyi yönetilmiyor tabii ki ama Erdoğan düşmanıysan ya da içerde senin de akraban varsa oyunu ver. Yargıya müdahale etmekle gerçek adaletin geleceğini savunuyorsan ver.

Evet Erdoğan düşmanıyım ebu lehepe bile oy veririm erdoğana vermem oy var mı diyeceğin 🤫

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı