doppelganger

Decapat
Katılım
21 Kasım 2018
Mesajlar
532
Merhaba, lise 1'e gidiyorum ve bu konuyu açmamın sebebi uzaktan eğitimde konuları düzgün öğrenemememiz ve üstüne üstlük bu konulardan sınav olmamız. Biz birinci dönem sınavlarını olmuştuk fakat ikinci dönem sınavları da olacakmış ama benim konularda çok eksiğim var ve defterlerim bomboş. Düzgün verimli öğrenemediğim konulardan sınav olmak istemiyorum ve zorla yapılmaya çalışılması bir de diğerlerinin sınavının iptal olması fakat biz liselilerin zorla sınav olması bu durumlar zoruma gidiyor. Sınavlar iptal olabilir mi?
 

Camila

Kilopat
Katılım
23 Nisan 2015
Mesajlar
2.389
Makaleler
11
Çözümler
3
İlk dönemdeki sınavlar geçersiz sayılmıştı değil mi ? Bu seneyi not vermeden kapatmak istemeyebilirler, o yüzden bu dönem 1 veya 2 sınav yapılacağını ve bunlardan en az birinin sayılacağını düşünüyorum. Yani zaten lise dersleri çok ağır değil, 15 günlük sıkı çalışma ile eksiklerini kapatabilirsin.
 

Kryno

Decipat
Katılım
5 Eylül 2019
Mesajlar
2.719
Çözümler
9
Yer
Kocaeli
GTASA_CJ.jpg


Sen dedin diye kaldıracaklar.
 

Baltiyar

Femtopat
Katılım
9 Ekim 2020
Mesajlar
44
İlk dönemdeki sınavlar geçersiz sayılmıştı değil mi? Bu seneyi not vermeden kapatmak istemeyebilirler, o yüzden bu dönem 1 veya 2 sınav yapılacağını ve bunlardan en az birinin sayılacağını düşünüyorum. Yani zaten lise dersleri çok ağır değil, 15 günlük sıkı çalışma ile eksiklerini kapatabilirsin.

İlk dönem sınavları iptal olmadı 1 Marta ertelendi.
 

hadwiger

Hectopat
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
9.839
Makaleler
32
Çözümler
22
Yer
9. Ana Jet Üssü
Zorla yapıldığı falan yok. Ülkemizde sınavlı bir eğitim sistemi var. Paşa paşa çalışacaksın.
 

Harleen

Decapat
Katılım
13 Temmuz 2018
Mesajlar
558
Yer
PMC
Dostum 11. sınıfım zerre canlı derslere girmedim kendim çalıştım evimde. Gerek internet olsun, gerek okul kitapları olsun. 10.sınıf notlarımı 2 ye katladım. Azıcık kendin çalış yapabilirsin.
 
Yukarı