Sınav olmak istemiyorum!

Sınavları Online yapsalar ölürler sanki. Hem corona olma riskimiz olmaz ya iptal etsinler ya da Online ama yapacak bir şey yok bir de Online eğitime giremeyenler var onlara ne olacak acaba.

Kusura bakmayın da bu durumda olmayıp laf etmek kolay herhalde. Annem astım babam ise kalp rahatsızlığı geçirmişti. Kendi canım neyse de sırf onların zevki için sınav olamam, çevremdekileri riske atamam. Ayrıca şunu diyorum birinci sınavları yapıp daha da yapmasalar olmuyor mu? Ayrıca anlamadığım şey neden lise zorunlu tutuluyor?

Tabii ki OBP ve okul birincisi kontenjanını hesaplayabilmek için. Yoksa niye yapsınlar virüs varken. Büyük ihtimal başka sınav yapmayacaklar 1.dönem ve 2.dönem 1. yazılılardan sonra.

Bak çok basit yolu var. Gitmiyorsun sınava ve ekteki görsel giriliyor. Bakanlıktan kimse bizim ölmemizi istemiyor ama bir şekilde bütün gün oyun oynayan ile ders çalışanı ayırt etmesi lazım. Bende astım hastasıyım ve sınavlara giriyorum. Burada konu açmak yerine ders çalışmaya başlarsan zaten iyi bir not alırsın .İyi ders çalışmalar. IMG_20210222_235427.png

Geri
Yukarı