Milli rezaletimiz: EBA

Bilal'e anlatır gibi mi anlatalım illa birader? Daha girdiğin sitenin footer kısmına bakmayı bilmiyorsan biz ne yapalım?
Screenshot_1.png

Okuduğunuzu da anlamıyorsunuz. Ben nerede EBA yavaş çünkü altyapım kötü demişim.

Screenshot_2.png

Ülkedeki altyapıdan kim sorumlu öncelikli olarak? TürkTelekom. Ayrıca eğer MEB 18 milyon öğrenciyi hesaplayamayıp buna göre kapasite ayarlayamıyorsa suçlu neden biz olalım? Biz mi gidip ram takalım? İşlemciyi biz mi alıp, "Aaa yetersiz kalıyor bu işlemci!" deyip biz mi gidip takalım? Cidden Twitter'da ki kripto troller fazla olmaya başladı forumda. Sıkıyorsunuz. Daha neyi savunduğunu bile bilmiyorsun.

Cidden bu zeka seviyesindeki insanlara yapılabilecek hiçbir şey yok.
Asıl siz komedisiniz. Size daha fazla sunucunun gerektiğini belirtiğimde kısa süre sonra boş kalacaklar dediniz, bende bunun için öneri sundum. Bizim konumuz EBA mağduriyeti, yani bunun ucu MEB, EBA ve Türk Telekom'a değer. EBA yavaş çünkü altyapım kötü demiyorum. 100MBPS internetle geçen sene 5-6 DK beklediğimi hatırlarım. EBA'ya girebilmemiz için muhteşem bir internete gerek duyulmamalı diyorum.
Boşverin hocam uğraşmaya bile değmez.

Bilal'e anlatır gibi mi anlatalım illa birader? Daha girdiğin sitenin footer kısmına bakmayı bilmiyorsan biz ne yapalım?
Eki Görüntüle 1271642

Okuduğunuzu da anlamıyorsunuz. Ben nerede EBA yavaş çünkü altyapım kötü demişim.

Eki Görüntüle 1271645

Ülkedeki altyapıdan kim sorumlu öncelikli olarak? TürkTelekom. Ayrıca eğer MEB 18 milyon öğrenciyi hesaplayamayıp buna göre kapasite ayarlayamıyorsa suçlu neden biz olalım? Biz mi gidip ram takalım? İşlemciyi biz mi alıp, "Aaa yetersiz kalıyor bu işlemci!" deyip biz mi gidip takalım? Cidden Twitter'da ki kripto troller fazla olmaya başladı forumda. Sıkıyorsunuz. Daha neyi savunduğunu bile bilmiyorsun.

Cidden bu zeka seviyesindeki insanlara yapılabilecek hiçbir şey yok.

Boşverin hocam uğraşmaya bile değmez.
Hem mağdur hem cringe hem hahahahahalık olunca insan sinirleniyor. Discord botlarından dolayı sevdiğim biriydi.

Arkadaşlar burada amacım yüce devletimiz ve sayın cuumhurbaşkanımızı kötülemek değil işi siyasete çekmişsiniz sadece benim demek istediğim vergilerle en azından sorunsuzca gırılebılecek bır altyapı geliştirilmesi.

Bugün sizlere milli rezaletimiz EBA'dan bahsedeceğim.

Sunulduğu tarih: 2012.
Sunucu: HD 4650, Intel Pentium 300 GB HDD 2 GB RAM.
Ortalama girme süresi: 3 saat 54 dakika "Girmek için cidden bekledim".
Kötü yanları: Her an DDoS atılabilir.

Pazar gunlerı girmeyi denemeyin eğer girerseniz ki bu mümkün değil, 6 saat 44 dakika bekleme ekranında beklerseniz.

Benim EBA'ya genel notum: 10 üzerinden 1
Demin girdim anlattığın gibi bekleme süresi ile karşılaşmadım.
Canlı ders zamanı da hiç karşılaşmadım.
Morpa Kampüs'e ne oldu hala daha var mı bilen biri varsa ve yazarsa çok sevinirim
Duruyor bir yere gittiği yok.

Bugün sizlere milli rezaletimiz EBA'dan bahsedeceğim.

Sunulduğu tarih: 2012.
Sunucu: HD 4650, Intel Pentium 300 GB HDD 2 GB RAM.
Ortalama girme süresi: 3 saat 54 dakika "Girmek için cidden bekledim".
Kötü yanları: Her an DDoS atılabilir.

Pazar gunlerı girmeyi denemeyin eğer girerseniz ki bu mümkün değil, 6 saat 44 dakika bekleme ekranında beklerseniz.

Benim EBA'ya genel notum: 10 üzerinden 1

10 üzerinden 0.0000000000000000000000000000001.

Yeni konular

Geri
Yukarı