Minecraft bedava server önerisi

BenGürkan

Picopat
Yer
Astroworld
Merhaba arkadaşlar, Aternos dışında para vermeden arkadaşlarımla oynayabilmek için bir site arıyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ben denedim hatta "Server.pro Geçersiz Oturum Hatası" diye konum var moderatörler tarafından kilitlenmiş. Online modu false yaparak denemiştim.
Korsanlar da girebilyor aslında. Files kısmından Online modu false yapılırsa korsan oyuncular da girebiliyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Hayır ben denedim hatta "Server.pro Geçersiz Oturum Hatası" diye konum var moderatörler tarafından kilitlenmiş. Online modu false yaparak denemiştim.
Bende de online moduu'u false yaparak sorunu çözdüm.
Bu serverlardaki sıra bekleme olayı adamı çıldırtıyor ya 😕

Hamachi kullanarak açabilirsiniz. Ya da modem arayüzünden port yönlendirme yaparak Hamachi kullanmadan yapabilirsiniz. Fakat günümüzde bazı internet servis sağlayıcıları kullanıcıların port yönlendirmesine izin vermiyor. Arayüzde yapıyorsunuz ancak açtığınız portlar hiçbir işe yaramıyor. Deneyin, olursa açarsınız. Aşağıdaki linkten sunucu dosyasını indirebilirsiniz, ufak bir araştırmayla nasıl kullanacağınızı görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı