Minecraft ekran kartsız oynanır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8.1

slayerwqw

Hectopat
1584984179916.png

Arkadaşlar eski sürüm olsa bile açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 519251

Arkadaşlar eski sürüm olsa bile açar mı?
I5 4.nesil işlemcim var HD Graphics 4600 ile 30 40 FPS alıyorum. Sende ekran kartı yoksa oynaman biraz zor olacak. Bir de dünyayı sen kendin oluşturursan pc daha da zorlanır. Ekran kartın olsaydı -en kötüsü de olsa- 60 ve daha üstü FPS alabilirdin. Kendimden örnek vereyim farkında olmadan entegre ile oynuyormuşum, ardından ayarlar yaptım GT740M e çektim. Şuan 250 FPS civarı alıyorum. Düşük FPS ile oynamak istersen tabii açabilirsin 👍 İyi Forumlar

I5 4.nesil işlemcim var HD Graphics 4600 ile 30 40 FPS alıyorum. Sende ekran kartı yoksa oynaman biraz zor olacak. Bir de dünyayı sen kendin oluşturursan pc daha da zorlanır. Ekran kartın olsaydı -en kötüsü de olsa- 60 ve daha üstü FPS alabilirdin. Kendimden örnek vereyim farkında olmadan entegre ile oynuyormuşum, ardından ayarlar yaptım GT740M e çektim. Şuan 250 FPS civarı alıyorum. Düşük FPS ile oynamak istersen tabii açabilirsin 👍 İyi Forumlar
Arkadaşlar forum kurallarının farkında olan bir ben mi varım? Fotoğraftaki teamextreme clienti kimse görmüyor mu? Sizi tek tek uyarmamız mı gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı