Minecraft ekran kartsız oynanır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8.1

slayerwqw

Hectopat
1584984179916.png

Arkadaşlar eski sürüm olsa bile açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Onboard'da çok Minecraft oynadım ancak elimde Pentium G4560 vardı bu hatayı bende almıştım Minecraft'ı kendi orijinal sitesinden indir sana ücretsiz bir şekilde Minecraft hesabı veririm onunla girersin oyuna😁

Ben Onboard'da çok Minecraft oynadım ancak elimde Pentium G4560 vardı bu hatayı bende almıştım Minecraft'ı kendi orijinal sitesinden indir sana ücretsiz bir şekilde Minecraft hesabı veririm onunla girersin oyuna😁

Hocam arkadaşta grafik birimi yok nasıl açacak oyunu. Sende var HD 610 diye geçiyor ondan dolayı açılmıştır oyun.

Hocam arkadaşta grafik birimi yok nasıl açacak oyunu. Sende var HD 610 diye geçiyor ondan dolayı açılmıştır oyun.

Aynı hatayı ben de almıştım ama oynatmıştı, nasıl yaptığımı hatırlayabilsem keşke.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 liraya satılan premium hesaplar var zaten. Orijinal sitesinden indirip aldığınız hesabı girin, orijinal oyunun keyfini çıkarın. 10 lirayı bile oyuna vermem diyorsanız siz bilirsiniz ancak kuralları okumadan burada böyle bir konu açtığınız için ceza alırsınız.

10 liraya satılan Premium hesaplar var zaten. Orijinal sitesinden indirip aldığınız hesabı girin, orijinal oyunun keyfini çıkarın. 10 lirayı bile oyuna vermem diyorsanız siz bilirsiniz ancak kuralları okumadan burada böyle bir konu açtığınız için ceza alırsınız.

Hocam grafik birimi olmadan oyun açılır mi sence?

Hocam grafik birimi olmadan oyun açılır mi sence?
Ben Intel HD Graphics 610 ile oynuyordum, oynatıyordu. Ancak sizin demek istediğinizi anlayamadım. Bir işlemci ekran kartı olmadan görüntü veriyorsa içinde grafik birimi vardır zaten. Büyük ihtimal bu hatanın nedeni bir sürücünün güncelleştirilmemiş olması veya crack kullanılması.

Ben Intel HD Graphics 610 ile oynuyordum, oynatıyordu. Ancak sizin demek istediğinizi anlayamadım. Bir işlemci ekran kartı olmadan görüntü veriyorsa içinde grafik birimi vardır zaten. Büyük ihtimal bu hatanın nedeni bir sürücünün güncelleştirilmemiş olması veya crack kullanılması.

Hayır hocam konuyu tam okudun mu bilmiyorum. Görüntüyü anakart veriyor.(Microsoft Graphics.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı