Minecraft ''internal exception io.netty.handler.timeout.readtimeoutexception'' hatası

MelihGok

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süredir minecraft oynamıyordum bir ara servere girdim hunger gamese ama 1-2 dk sonra herkez donuyor ve ''internal exception io.netty.handler.timeout.readtimeoutexception'' bu hatayı aldım :D

Ayrıca güvenlik duvarı ve virus programıda kapalı :(

Destek Verirmisiniz ..

Servere doğru sürüm ile girdiğinizden emin misiniz? Ben yanlış sürümle girince aynı hatayı alıyorum da.

şimdi reklam yapmak gibi olacak ama server ip vermiyorum da arkadaşımda var oda 1.7.2 de giriyo her hangi bir sorun yok onceden giriyoduda şimdi hata veriyo :(

Server ip yi doğru yazdığınızdan emin misiniz peki?
Bu arada server şu ünlü olan crackli türk server ı mı? Yoksa orjinal serverlardan mı?

Cracklı :( Yanı nasıl soylesem evet tr serveri yada bana özelden iyi bildiğğin bi server atarmısın hg oynanıan ve yabancı serverlerde oluyor

Sosyal de özel mesaj atamıyoruz. Ama sözünü ettiğin crackli server sanırsam 1.7.10 sürümünü kullanıyor. Birde 1.7.10 ile dener misin?
Not: Yazım kurallarına uygun cümle kurarsan sosyalde ceza almazsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı