Minecraft Java vs Bedrock

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rezil koşma animasyonu: My time has come.

Rezil olmaması: My time has come.
Bedrock'un optimizasyonu daha iyi. Ancak Java'da daha çok şey var ve daha çok güncelleme geliyor diye biliyorum.

Büyük sürüm güncellemeleri ikisine de aynı zamanda geliyor ayrıca bedrock biraz daha fazla güncelleme alıyor.

1633573333423.png

Java'da daha sadece 1.17 ile ilgili 1.17.0 ve 1.17.1 var.

• Hahaha
İfadeler: eax
Java da daha az hata var çünkü. Sadece yürürken boşluğa düşüp ölmüyorsunuz.

Java'daki mantık dışı şeyleri ve hataları saymaya başlarsam Technopat metin kutusuna sığmaz.
1:03
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Microsoft bile Java Edtion'a Java Edition derken Bedrock'a sadece Minecraft diyor.

Son düzenleme:
Java'daki mantık dışı şeyleri ve hataları saymaya başlarsam Technopat metin kutusuna sığmaz.
1:03
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Microsoft bile Java Edtion'a Java Edition derken Bedrock'a sadece Minecraft diyor.

O mantığa göre gotg Edition'lar daha kötü. Ve mantık dışı şeyleri ve hataları gerekirse PDF yapıp gönderebilirsiniz.

Microsoft bile Java Edition'a Java Edition derken Bedrock'a sadece Minecraft diyor.
Microsoft çok biliyor sanki. Oyunun orijinali yerine başka sürümüne düz Minecraft demek hangi mantık? Yaptığınız yorumu sırf Bedrock'ı yüceltmek için yapmışsınız gibi geldi.

• Beğen
İfadeler: eax
O mantığa göre gotg Edition'lar daha kötü. Ve mantık dışı şeyleri ve hataları gerekirse PDF yapıp gönderebilirsiniz.

Hadi en bilinen iki şeyi söyleyeyim kalanı siz anlarsınız Bedrock'da su altında kapı taktiği işe yaramıyor(olması gereken de bu zaten) ve tekne ile no fall damage taktiği de işe yaramıyor(gerçek hayatta hangisinin gerçek olduğunu tahmin etmek zor değil).

Microsoft çok biliyor sanki.

Minecraft şu ankime ait acaba? AAA yoksa Microsoft mu?

1633624134184.png

Oyunun orijinali yerine başka sürümüne düz Minecraft demek hangi mantık?

Ona kalırsa tüm telefonlar sahte bir tek bu orijinal, çünkü şu an kullanılan telefonların atası bu.

1633624243887.jpeg

Yaptığınız yorumu sırf Bedrock'ı yüceltmek için yapmışsınız gibi geldi.

Ben normal bir şekilde Bedrock daha çok destek alıyor dedim, arkadaş daha buglı dedi ben de cevap verdim. Bedrock daha az buglı olduğunu bilmeyen yok zaten, hatta bir Java vs bedrock konusunda birisi bedrock çok bugsız bu da kötü oluyor diyordu.

Sırf size göre daha kötü diye. Çünkü sayfalardır yazdılar ama siz Java daha kötü demeye devam edeceğinizden bir şey demiyorum.

Java çok eski bir dildir (-)
Java Edition daha önce çıktığı için daha çok mod ve server var (+)
Java sanal makine olarak çalışır ve sisteme tam olarak erişemez (-)
Java daha çok oynanır (+)
Format sonrası Java Edition kurulumu daha zahmetlidir (-).
Java Edition daha az optimizedir (-)
Java Edition OpenGL kullanır ve RTX açamaz(-)

UWP çok yeni bir program türüdür (+)
Bedrock Edition da daha az server ve mod var (-)
Bedrock donanıma tam olarak erişir ve sanal makine olarak çalışmaz (+)
Bedrock daha az oynanır (-)
Bedrock cross platform destekler(+)
Bedrock sunucu özellikleri daha gelişmiştir (+)
Format sonrası bedrock kurulumu daha kolaydır (+)
Bedrock Edition daha optimizedir (+)
Bedrock Edition DirectX kullanır RTX açar (+)
Bedrock Edition daha az buglıdır(+)
Bedrock Edition daha çok güncelleme alır(+)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı