Minecraft Online "Geçersiz oturum. Oyunu yeniden açmayı deneyin. " hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu biraz eski ama yapamayanlar için kesin çözümü yazayım:
Minecraft 1.7.2 sürümünden sonra artık hamachi premium hesapta oluyor sadece. Bu yüzden crackse 1.7.2 veya altında oynamalısınız.

Sorun crackli minecraft'tan kaynaklanıyor. Sunucunun ana dizininde settings ile biten bir klasör olmalı onu Sağ tık > Birlikte çalıştır > Notepad ile açın. Online mode'yi False yapın.

Düzenleme:Konu neredeyse Fi tarihinden kalma olduğunu daha yeni farkettim. Sonradan bakan arkadaşlara yardımcı oluruz artık.

Sunucunun ana dizini derken ? anlamadım :D .minecraft ın içinde falan mı lütfen açıklayabilirmisiniz acil teşekkür ederim

PEKİ BU SERVER DOSYASI NERDE
LÜTFEN CEVAP VERİN
Hamachi üzerinden yerel ağ üzerinde oynanıyormuş gibi sunucu açılır. Sunucu sizin %appdata%'nızda bulunan save dosyalarınız, mod'larınızdır /publish ile açılan sunucularda addon eklemek mümkün değildir.

Sunucunun ana dizini derken ? anlamadım :D .minecraft ın içinde falan mı lütfen açıklayabilirmisiniz acil teşekkür ederim
Sunucuyu bir dosya üzerinde kendi PC'nizde çalıştırıyorsanız sadece craftbukkit yada minecraftserver.jar'ı başlattığınız dosyada olmalı.

Konu biraz eski ama yapamayanlar için kesin çözümü yazayım:
Minecraft 1.7.2 sürümünden sonra artık hamachi premium hesapta oluyor sadece. Bu yüzden crackse 1.7.2 veya altında oynamalısınız.
Hocam korsana teşvik yasak ancak bu doğru değil, LAN bağlantısı üzerinden oynamak en yeni sürümlerde bile yapılabiliyor.

Hocam internette böyle okumuştum. Bu arada korsana karşıyım merak etmeyin.
Hocam korsana teşvik yasak ancak bu doğru değil, LAN bağlantısı üzerinden oynamak en yeni sürümlerde bile yapılabiliyor.

Bende aynı hatayı alıyorum ancak girmek istediğim server genel bir server. Riseclient serverine rahatlıkla girebiliyorum Minecraft'ım titan

minecraft 1.8 de serverlere bende giremiyorum rastgele bir server e girdimğimde oturum açılmadı yeniden başlatmayı deneyin diyor oyun ücretsiz olarak indirdim ve premium yok oyun dosyalarıdan server i false yaptım ama yine de olmadı yerdım edermisiniz
sunucunun ana dizesini nereden bulamabilirim açıkcası çok bilmiyorum

Sorun crackli minecraft'tan kaynaklanıyor. Sunucunun ana dizininde settings ile biten bir klasör olmalı onu Sağ tık > Birlikte çalıştır > Notepad ile açın. Online mode'yi False yapın.

Düzenleme:Konu neredeyse Fi tarihinden kalma olduğunu daha yeni farkettim. Sonradan bakan arkadaşlara yardımcı oluruz artık.
Aga anlamadım t launcher kullanıyom nası olcak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı