Kapalı Minecraft Premium

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 2 haftadır içine sadece plugin paketi kurubileceğim server kurma sitesı arıyorum. Ama bulamadım öğreten kişiye hediye vereceğim sonrada salacağım bu işi o kadar.

Tamam şöyle bir şey koyayım ortaya bana bir şekilde ve içine plugin paketi kurabileceğim bir lagsız server kurma yöntemi söyleyen ve anlatan kişiye 2 hesap hediye vereceğim.
Bu kadar vermek istiyorsan forumda çekiliş yapabilirsin.

Gidip 100,150 TL'ye satsan neyse de 10TL olunca garip.

Mesela arkadaşımın bir sitesi var. www.guvenlipremium.com
Bana demir hesabın çalıntı olduğunu, Altının toptan olduğunu ve elmasın oyunu bırakıp hesabını satanların olduğunu söyledi.(Ama ben altın hesabın da çalıntı olduğunu düşünüyorum çünkü arada neredeyse hiçbir fark yok). Ve sadece elmasın fiyatı makul geldi mesela.

Hocam hesap sahipleri oyunu bırakmıyor sadece illegal sitelerden hesabını çaldırıyor ve ucuzdan satış başlıyor kuzenim denemişti 2ay oynadı sonra hesap gitti çünkü hesap sahibi ne yaptı etti almayı başardı. Kuzenimle gittik 2tane orijinal sitesinden 220TL değildi 1sene önce 140TL'den 2tane aldık ve bir kere bile sorun yaşamadık. Sizlerde öyle sitelere aldanmayın paranız yoksa ücretsiz sunucularda vakit geçirin benim hesabım var ama sırf Türk olduğu için craftrise kullanıyorum sizde paranız yoksa ayağınızı yorganınıza göre uzatın.

Bana demir hesabın çalıntı olduğunu, altının toptan olduğunu ve elmasın oyunu bırakıp hesabını satanların olduğunu söyledi.(Ama ben altın hesabın da çalıntı olduğunu düşünüyorum çünkü arada neredeyse hiçbir fark yok).

Demir hesaba para vermeye gerek yok internette çok az araştırmayla bulursunuz. Forumda 20 TL demir pre satan arkadaş gördüm. Çok fazla şaşırmıştım.
Konuyu değiştirme.
Satılık/takasa dönüştürdüm.
Bu kadar vermek istiyorsan forumda çekiliş yapabilirsin.
Çekiliş yapmak yasak diye biliyorum.

Bana demir hesabın çalıntı olduğunu, Altının toptan olduğunu ve elmasın oyunu bırakıp hesabını satanların olduğunu söyledi.(Ama ben altın hesabın da çalıntı olduğunu düşünüyorum çünkü arada neredeyse hiçbir fark yok). Ve sadece elmasın fiyatı makul geldi mesela.
Hepsi şu gibi yerlerden toplu alıyor ve ucuza geliyor. Bu gibi yerler de çalıyor. İnanmayın hiçbirine.
Çekiliş yapmak yasak diye biliyorum.
Öyle olsaydı 2 kere ban yemiştim. Serbest.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı