Kapalı Minecraft Premium

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsi şu gibi yerlerden toplu alıyor ve ucuza geliyor. Bu gibi yerler de çalıyor. İnanmayın hiçbirine.

Bana intertten 1 kişi sattı ayrıntısı fazla sormadım.
Arkadaşlar bakın tekrar diyorum server kurmayla alakası olan arkadaş varsa lütfen yardım etsin ya
İçine sadece plugin paketi kurmak istiyorum. Öğretene vereceğim hesap.

Demir hesaba para vermeye gerek yok internette çok az araştırmayla bulursunuz. Forumda 20 TL demir pre satan arkadaş gördüm. Çok fazla şaşırmıştım.

Satılık/takasa dönüştürdüm.

Çekiliş yapmak yasak diye biliyorum.
İnsanları kazıklamak yasak değilde çekiliş yapmak yasak? Çekiliş yapabilirsiniz yasak değil.

Dediğim gibi çok vermek istiyorsanız çekiliş benzeri bir şey yapabilirsiniz. Çekiliş yapmak yasak değil ama çekiliş yapıyorum değil de hediye ediyorum diye konu açarsanız daha iyi olur.

Mesela arkadaşımın bir sitesi var. www.guvenlipremium.com
Bana demir hesabın çalıntı olduğunu, Altının toptan olduğunu ve elmasın oyunu bırakıp hesabını satanların olduğunu söyledi.(Ama ben altın hesabın da çalıntı olduğunu düşünüyorum çünkü arada neredeyse hiçbir fark yok). Ve sadece elmasın fiyatı makul geldi mesela.
Zümrüt ne acaba.

Arkadaşlar bakın tekrar diyorum server kurmayla alakası olan arkadaş varsa lütfen yardım etsin ya
İçine sadece plugin paketi kurmak istiyorum. Öğretene vereceğim hesap.
Parayla kurabilirsin bedavaya kurmak o kadar kolay değil. Ancak Aternostan falan kurarsın. Bedavaya kurmanın da methodları var ama bu methodları parayla satıyorlar. Herkes yapamaz yani. 2 premium fiyatından fazla paralara satıyorlar bu methodları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı