Minecraft PvP jitter Click nasıl yapılır?

PvP öğrenmek istiyorum ama benden çok iyileri gelip beni öldürüyorlar bende sinirleniyorum 8 CPS oluyor 9 10 arada çıkyor daha fazla basınca.

Dediğim gibi yüksek CPS bir işe yaramıyor sadece mouseniz Click kesmesin ve hit kaçırmayın bu şekilde rekt veten atabilirsiniz ve olta kullanmayı öğrenin PvP'nin temeli olta. Aim çalışın.

Jitter tavsiye etmem, butter fly daha iyi olur.

Jitterla daha az yaparsın.

Kral CPS önemli ama otla iyi olmak daha iyi bence olta iyi kullanıca herkesi kesmek daha iyi bence 20 30 CPS macro derler zaten.

Dediğim gibi yüksek CPS bir işe yaramıyor sadece mouseniz Click kesmesin ve hit kaçırmayın bu şekilde rekt veten atabilirsiniz ve olta kullanmayı öğrenin PvP'nin temeli olta. Aim çalışın.

Aim nasıl çalışabilirim hep oyna oyna gelişilir mi acaba?

Kral CPS önemli ama otla iyi olmak daha iyi bence olta iyi kullanıca herkesi kesmek daha iyi bence 20 30 CPS macro derler zaten.

20-30 drag ile anca yaparsınız onu da PvP'de kullanamazsınız.

Aim nasıl çalışabilirim hep oyna oyna gelişilir mi acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olacaktır.

PvP öğrenmek istiyorum ama benden çok iyileri gelip beni öldürüyorlar bende sinirleniyorum 8 CPS oluyor 9 10 arada çıkyor daha fazla basınca.
Kanka 15 cps jitter yapabiliyorum. Ama aim alamadıktan ve olta kullanamadıktan sonra yapmanın hiçbir manası yok. Bende kullanmıyorum bu yüzden. Strafe, W-tap ve olta kullanımı bil. Butterfly önerebilirim, daha rahat.

Kanka 15 CPS jitter yapabiliyorum. Ama aim alamadıktan ve olta kullanamadıktan sonra yapmanın hiçbir manası yok. Bende kullanmıyorum bu yüzden. Strafe, W-tap ve olta kullanımı bil. Butterfly önerebilirim, daha rahat.

Ben 1.kılıç 2.yay 3.olta 4.fns var ben böyle alıştım sence çok iyi oyuncu olabilir miyim istesem çünkü sıkıldım bir oyunda süper olmak istiyorum herkes benden korkmasını istiyorum belki bir gün herkesden süper olursam YouTube başlarım bu arada.
Arena PvP PvP geliştiriyor mu?
Bir de aimi Call of Duty oyunlarında geliştirdim.

20-30 drag ile anca yaparsınız onu da PvP'de kullanamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yardımcı olacaktır.

Senin attın video izledim ama adamın dediğini anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı