Minecraft PvP jitter Click nasıl yapılır?

Ben 1.kılıç 2.yay 3.olta 4.fns var ben böyle alıştım sence çok iyi oyuncu olabilir miyim istesem çünkü sıkıldım bir oyunda süper olmak istiyorum herkes benden korkmasını istiyorum belki bir gün herkesden süper olursam YouTube başlarım bu arada.
Arena PvP PvP geliştiriyor mu?
Bir de aimi Call of Duty oyunlarında geliştirdim.

Senin attın video izledim ama adamın dediğini anlamadım.
Hocam PvP oynaya oynaya gelişir taktikleri videolardan izlersin arena'da arkadaşarınla vs atarken deneye deneye alışırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 1.kılıç 2.yay 3.olta 4.fns var ben böyle alıştım sence çok iyi oyuncu olabilir miyim istesem çünkü sıkıldım bir oyunda süper olmak istiyorum herkes benden korkmasını istiyorum belki bir gün herkesten süper olursam YouTube başlarım bu arada.
Arena PvP PvP geliştiriyor mu?
Bir de aimi Call of Duty oyunlarında geliştirdim.

Senin attın video izledim ama adamın dediğini anlamadım.

Slotlar nasıl rahat ediyorsan fark etmez, en rahat ettiğin geçişi oltaya koy. Arena PvP geliştirir. BuildUHC ya da klasik iyi olur. Olta - kılıç geçişlerini çok hızlı yapmaya çalış. CoD gibi oyunla MC gibi bir oyunun aimi aynı değil :D. Benim Arenapvp 100-0 kd falan vardı zamanında ama saldım, MC PvP eskidi be. YT kanalı açabilirsin kendi tercihin ama videolarını silme, sileceksen gizliye al ileride izlersin.

Geri
Yukarı