Minecraft PVP'cilerin RP'ye geçmesi

Hocam en fazla 10-11 yaşındaki çocuklar. Yetişkin biri izlemez bunu insanın kendinden utanır şunu zevkle izlerken :D
Niye ben izliyorum. İlk bölümden başlayıp izlemezseniz tadını alamazsınız, çok komik.

Mesela buna bakıyorum;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Niye ben izliyorum. İlk bölümden başlayıp izlemezseniz tadını alamazsınız, çok komik.

Mesela buna bakıyorum;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu saçma sapan ses çıkarmaları sinirimi bozuyor.

Ne yapsalardı? Survival Games çekmeye devam etseler zaten izlenmiyorlardı. Bir iki kişi için Survival Games çekeceğine, daha fazla para almak için saçma sapan içerikler çekmeyi daha uygun buldular. Hak veriyorum, kim olsa aynısını yapardı zaten.

Benim YouTube önerilenlerde bile 1 tane RP yok xd. Eğer kanal istiyorsanız AliDenizŞenpotuk adam 450K abone oldu 1 sponsorluk bile aldığını görmedim. Farkedilmem güzel trol videoları var. Cagla Keylan iyi sesi çok tatlı bir kız PVP ci. Rossaw da aynı şekilde. Cihan Sayın sinir kriz videoları çok güzel. İzleyebilirsiniz.
3 yıldır Minecraft devri kapandı bana göre zaten. 1.9 çıktığından beri... Adamlar herşeyin eğlenceyle olmayacağını biliyor. Para kazanmaya bakıyorlar. Akıllılık ediyorlar. Siz işin eğlence kısmına bakıyorsunuz. Adamlar eğlenceyle hayat sürmeyeceğini biliyorlar artık. O zamanlar biz de çocuktuk onlar da. Eğlendik, artık hayata girme zamanı. Adamlar emeklerini sürdürerek para kazanıyorlar. Önemli olan neyle para kazandığın değil, kazanman yeter.

Bunlar psikoloji bozar. Sinirini bozacağına direk tableti al/kap elinden. O yaşta bir çocuğun zaten televizyon izlemesi bile uygunsuz iken, her şeyi özgürce izleyebileceği bir platformu eline tutuşturmak hiç hoş değil.
Benim kardeşimde gelmiş hava atcam diye Enes Baturun şarkısını söylüyo yüzüne yada rastgele laflar duyuyor.Kızıyorum özentilik yapma diye.Nolu lafı yedin sus diye resmen sinir krizi başka bişey değil

Benim YouTube önerilenlerde bile 1 tane RP yok xd. Eğer kanal istiyorsanız AliDenizŞenpotuk adam 450K abone oldu 1 sponsorluk bile aldığını görmedim. Farkedilmem güzel trol videoları var. Cagla Keylan iyi sesi çok tatlı bir kız PVP ci. Rossaw da aynı şekilde. Cihan Sayın sinir kriz videoları çok güzel. İzleyebilirsiniz.

Benim kardeşimde gelmiş hava atcam diye Enes Baturun şarkısını söylüyo yüzüne yada rastgele laflar duyuyor.Kızıyorum özentilik yapma diye.Nolu lafı yedin sus diye resmen sinir krizi başka bişey değil
:/

Yeni konular

Geri
Yukarı