Minecraft PVP'cilerin RP'ye geçmesi

O 2012-2015 arasında Minecraft'ın verdiği tadı hiçbir şey vermiyor. Hunger games filmi çıkınca oyun olarak Hunger Games gelmişti deliler gibi herkes onu oynuyordu. Hele hele LeHamam falan o zamanlara göre acayip fazla izleniyordu. Üzücü açıkçası.
Bu arada RP'ye dönenlerin hepsi önceden eğlence için yapıyorum diyordu, RP'ye döndüklerinde para için yapmış olduklarını da anladık. :D
İsmet RG ilk RP videosunun altına izlenmeler düştüğü için böyle bir karar aldım yazmıştı.

Bence tek değişmeyen kanal Oyun Portal ve Garbarius ayrıca Tunç abi (Nickini unuttum..)Tek değişen şey görüntü kalitesi ve isimler. Konsept'te biraz değişti ancak halen aynı havadalar.

Zeka seviyesi doğru bir etken. Ebeveynlerin umrunda değil zaten. Ben 10 yaşındayken böyle şeyler izlemediğim için şanslı hissediyorum kendimi.
Ben sırf böyle ebeveynler olduğu için ileride evlenmek istemiyorum. Ben ne kadar dikkatli olsam da, eşim muhtemelen böyle biri olacaktır. Ayrıca böyle yetişen çocuklar olduğu için çevrede de böyle kötü insanlar olacaktır. Ben ne kadar dikkat etsem de, çevredekiler bu sefer etki edecektir. Evlenmemek en iyisi.
Evlenmek ayrı dert. En iyisi paranı kendin kazan kendin yaşa bu hayatı.

Ben sırf böyle ebeveynler olduğu için ileride evlenmek istemiyorum. Ben ne kadar dikkatli olsam da, eşim muhtemelen böyle biri olacaktır. Ayrıca böyle yetişen çocuklar olduğu için çevrede de böyle kötü insanlar olacaktır. Ben ne kadar dikkat etsem de, çevredekiler bu sefer etki edecektir. Evlenmemek en iyisi.
Youtube'a kanal engelleme gelse sorun çözülcek aslında,çocuk yasası(coppa'ydı sanırım)bunlar az para kazanmıyormuydu,en çok orkun ışıtmak varya ona gıcık oluyom.

Youtube'a kanal engelleme gelse sorun çözülcek aslında,çocuk yasası(coppa'ydı sanırım)bunlar az para kazanmıyormuydu,en çok orkun ışıtmak varya ona gıcık oluyom.
YouTube'nin kendisi bu saçmalıkları üretiyor ve destekliyor zaten. Hiç düşünme bile.
TikTok yasaklansa diğer pislikler de kendi kendine çözülecek bence. Ayrıca Minecraft'ta yasaklanmalı artık. Minecraft yasaklanırsa kökten sökülürler. Zaten geride oyuncusu kalmadı en azından saçmalıklar gider.

Geri
Yukarı