Çözüldü Minecraft Satın Alınmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tunahan Cesur

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Minecraft Java satın almak için minecraft.net'den satın almaya çalıştım. Kart bilgilerim doğru herşey doğru, kartım online alışverişe de açık ancak ödeme yaparken hata veriyor. Bildiğiniz bir sebebi var mı bunun? Şimdiden teşekkürler.

banada aynı hatayı veriyor. Bugün arkdaşım aldı ben alamadım 4 farklı kredi kartıyla ve sanal kartla denedim olmuyor ne yapmalıyım?
Aynı sıkıntı bende de var. Ben Java ve Windows Edition satın almıştım şuanda almıyor, hep hata veriyor sistem.
Arkadaşlar DurmaPlay'den Minecraft'ı aldım sorun çözüldü. Reklama girer mi bilmiyorum ama DurmaPlay'den alabilirsiniz.
DurmaPlay'den kodla alınan ile normal site üzerinden alınan arasında bir fark var mı acaba? En kötü bende oradan satın alayim.

Son düzenleme:
Aynı sıkıntı bende de var. Ben Java ve Windows Edition satın almıştım şuanda almıyor, hep hata veriyor sistem.

DurmaPlay'den kodla alınan ile normal site üzerinden alınan arasında bir fark var mı acaba? En kötü bende oradan satın alayim.
Hayır bir fark yok. Kod veriyor sana sen de minecraftın orijinal sitesine giriyosun verilen kodu. Sonra oyun hesabına tanımlanıyor, indiriyorsun oyunu falan.

Hayır bir fark yok. Kod veriyor sana sen de Minecraft'ın orijinal sitesine giriyorsun verilen kodu. Sonra oyun hesabına tanımlanıyor, indiriyorsun oyunu falan.

Hala aldığınız hesabı kullanıyor musunuz ona göre bende satın almayı düşünüyorumda?

Yeni konular

Geri
Yukarı