Minecraft snapshot server acmak

• Konuyu başlatan methz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
İşletim sistemi
Windows 10

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaslarimla Minecraft snapshot surumunu oynamak istiyorum fakat bir turlu beceremedik. Detayli bir sekilde yardimci olacak var mi? Eger acarsak Sunucu internet yiyor mu? Upload hizim falan cok dusuk, eger harciyorsa arkadasima actiracagim. Sadece Ram vs. harciyorsa ben de acabilirim.

Burdan Snapshot'a uygun server dosyasını indirin. Ardından aşağıda eklediğim videodan ngrok ile server kurmayı öğrenebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim upload önemli çünkü mesela Aternos sunucu açarken ana bilgisayar seçimi var orada - senin bilgisyarını seçiyor zaten-upload önemli yoksa çok lag olur.
Buradan Snapshot'a uygun server dosyasını indirin. Ardından aşağıda eklediğim videodan ngrok ile server kurmayı öğrenebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam özel yazılım kurmaya gerek yok Aternos açarlarsa orada sunucu yazılımı olarak snapshot seçeneği var.

Arkadaslarimla Minecraft snapshot surumunu oynamak istiyorum fakat bir turlu beceremedik. Detayli bir sekilde yardimci olacak var mi? Eger acarsak Sunucu internet yiyor mu? Upload hizim falan cok dusuk, eger harciyorsa arkadasima actiracagim. Sadece Ram vs. harciyorsa ben de acabilirim.
Ayarlara gir bir yerde ''snapshot'' yazan yer var. Orayı işaretle sonra sürüm seç.

Ayarlara gir bir yerde ''snapshot'' yazan yer var. Orayı işaretle sonra sürüm seç.
Ben server acmaktan bahsediyorum siz oyunu nasil oynayacagimi ogretmeye calisiyorsunuz.
Kardeşim upload önemli çünkü mesela Aternos sunucu açarken ana bilgisayar seçimi var orada - senin bilgisyarını seçiyor zaten-upload önemli yoksa çok lag olur.

Hocam özel yazılım kurmaya gerek yok Aternos açarlarsa orada sunucu yazılımı olarak snapshot seçeneği var.
Aternos ile oynarken cok lag oluyor ve 50 saat bekletiyor. Ozel yazilim ile daha kolay olur diye dusunuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı