Minecraft sunucu önerisi

Menifur

Centipat
Arkadaşımla Minecraft oynamak istiyoruz fakat bir türlü bedava ve güzel site bulamıyoruz. En son Aternos kullandık fakat onda da sıkıntılar çıktı. Nether blockları eski sürümün blocklarına dönüştü. Bu da oyun zevkimizi bir hayli düşürdü. Önerdiğiniz plugin eklenebilen bedava sunucu açma sitesi var mı?

Arkadaşımla Minecraft oynamak istiyoruz fakat bir türlü bedava ve güzel site bulamıyoruz. En son Aternos kullandık fakat onda da sıkıntılar çıktı. Nether blockları eski sürümün blocklarına dönüştü. Bu da oyun zevkimizi bir hayli düşürdü. Önerdiğiniz plugin eklenebilen bedava sunucu açma sitesi var mı?

Falixnodesten açabilirsiniz.
Bedava 5 GB RAM ve R9 5950X işlemci veriyor.
Yakında bildiğim bir Minecraft towny sunucusu açılacak. Orada oynayabilirsin mükemmel bir sunucu 🙂

O nasıl oluyor hocam? Bu arada orijinal Minecraft hesabım yok. TL kullanıyorum.
Gelir şimdi TL virüs diye ağlayanlar. :D

PaperSpigot üzerinden bir dosya indirip port açıyorsunuz. İnanın bana az kişi oynayacaksanız bundan sağlam yöntem yok.

Kendi bilgisayarından açarsan kat kat daha iyi olur çok basit zaten.
YouTube'dan bakabilirsin çok basit.
Tavsiyem plugin yükleyeceksen papermc kurman daha stabil olur.
Nasıl yapacağımı hiç bilmiyorum maalesef. İlk defa Minecraft'ta sunucu açacağım. Nasıl yapacağıma dair youtube linki varsa atabilir misiniz?

Falixnodesten açabilirsiniz.
Bedava 5 GB RAM ve R9 5950X işlemci veriyor.
Yakında bildiğim bir Minecraft towny sunucusu açılacak. Orada oynayabilirsin mükemmel bir sunucu 🙂

Hocam falixnodes lokasyonu Almanya ve Amerika aşırı laglı onda da çok sorun çıkartır.

Yeni konular

Geri
Yukarı