Minecraft tek kişilik oyunu Aternos sunucusu yapmak

Sfoxe

Centipat
Merhabalar ben Minecraft'da tek kişilik oyun oluştudum. Arkadaşımda benim serverime gelecek. Bu sunucuyu Aternos sunucusu olarak açabilir miyim? Evetse, nasıl? Şimdiden teşekkürler.

Windows+R tuşuna basarak Çalıştır'ı açın %appdata% yazıp .Minecraft klasöründeki saves kısmına girip dünyayı, Aternos panelinden Dünyalar kısmına gidip Yükle tuşuna basarak klasör olarak yükleyin.

Son düzenleme:
Açılabilir, dosyalar kısmına kendi dünyanızı yükleyin ardından eski dünyayı silin.
Merhabalar yaptım ama hata veriyor sunucuyu veya oyunu yeniden başlatın diyip durdu
Açılabilir, dosyalar kısmına kendi dünyanızı yükleyin ardından eski dünyayı silin.
Merhabalar dediğinizi yaptım ama hataverip durdu sunucuyu veya oyunu yeniden başlatın diyip durdu ne yapmam gerek eski dünyayı silin derken benim yüklemek istediğim dünyadanmı bahsediyorsunuz

Merhabalar yaptım ama hata veriyor sunucuyu veya oyunu yeniden başlatın deyip durdu

Merhabalar dediğinizi yaptım ama hataverip durdu sunucuyu veya oyunu yeniden başlatın deyip durdu ne yapmam gerek eski dünyayı silin derken benim yüklemek istediğim dünyadan mı bahsediyorsunuz

Hayır sunucu dosyasında world isimli klasörü silin ve kendi dünyanızı koyun.

Geri
Yukarı