Minecraft, Zoom Cloud meeting açıkken kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Discord'a geçin, Zoom arkada olduğu için kasıyordur.
Bu sistemle çok normal böyle bir şey olması.
1613457726562.png

Arkadaşımla Zoom'da konuşuyoruz(yakında Discord'a geçeceğiz). Minecraft oynarken FPS 50'ye düşüyor. Normalde 150FPS alıyorum. Ya da Zoom donuyor.
Kanka Discord'a kesin geçin daha iyi. Ekran falan da paylaşabiliyorsun. Mikrofon sıkıntıysa yazabiliyorsun. Başka serverlara girebiliyorsun yani.
Arkadaşımla Zoom'da konuşuyoruz(yakında Discord'a geçeceğiz). Minecraft oynarken FPS 50'ye düşüyor. Normalde 150FPS alıyorum. Ya da Zoom donuyor.
Knk discord a kesin geçin daha iyi ekran fln de paylaşabıliyon mikrofon sıkıntıysa yazabilion başka serverlara girebilion yani bide kendi Server ını oluşturup bot davet edip bot un özelliklerini (->>!?) vb komutlar ile yardım yazarak kurup bot un özellikleriyle eğlenebilirsin biri Server a geldiğinde hoşgeldin yazısı çıksın diye bilirsin mesela

Son düzenleme:
Derste oynama diyeceğiniz kadar yardım etmeye çalışsaydınız konu çoktan çözülmüştü.
Zoom işlemciyi kullanır biraz, arkada oyun da açılınca kasması muhtemel. Discord'a geçin düzelir büyük ihtimalle. Düzelmez ise buraya yazarsınız.

Kanka Discord'a kesin geçin daha iyi. Ekran falan da paylaşabiliyorsun. Mikrofon sıkıntıysa yazabiliyorsun. Başka serverlara girebiliyorsun yani.

Kanka Discord'a kesin geçin daha iyi ekran falan de paylaşabıliyon mikrofon sıkıntıysa yazabiliyorsun başka serverlara girebiliyorsun yani bir de kendi Serverını oluşturup bot davet edip bot un özelliklerini (->>?) vb komutlar ile yardım yazarak kurup bot un özellikleriyle eğlenebilirsin biri Server a geldiğinde hoş geldin yazısı çıksın diyebilirsin mesela

Aga 2 yıldır Discord kullanıyorum
Derste oynama diyeceğiniz kadar yardım etmeye çalışsaydınız konu çoktan çözülmüştü.
Zoom işlemciyi kullanır biraz, arkada oyun da açılınca kasması muhtemel. Discord'a geçin düzelir büyük ihtimalle. Düzelmez ise buraya yazarsınız.

Hocam arkadaş DC'den fazla anlamıyor Zoom çalışsa bile donuyor yanıt vermiyor diyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı