Minecraft'ı 5 dakikada bitiren adam

Bu konu hakkıunda ne düşünüyorsunuz? Adal yorumladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Acelesi olan 3. dakikaya bakabilir.
Hocam antin kuntin şeyler. Minecraft'ı tadını çıkara çıkara oynayacaksın... Bir sanattır bu oyunu oynamak, elmasının lava düşmesi, madende creeper patladığında ölmek... Bana kalırsa saçma bir şey.

Adamın işi diğer speedrunlardan daha kolay seed ezberliyor ve de köy, portal yan yana 100 kere denesem ben de 10 Dk'da bitiririm çok da büyük mağrifet değil.

Yap o zaman. Yapma diyen var mi? "Ben denesem ben de yaparim" diyorsaniz ya yapin ya da sacma sapan elestirmeyin.

Bu rekor için soylemedim bu arada.

Yap o zaman. Yapma diyen var mi? "Ben denesem ben de yaparim" diyorsaniz ya yapin ya da sacma sapan elestirmeyin.

Bu rekor icin soylemedim bu arada.
Seed ezberlemekte ne var? Aynı map üzerinden sen de gir dolaş neyin nerede olduğunu gör sonra dene sen de yaparsın bir şey yok bunda.
4 tür o yapıdan var, hepsinin yerlerini ezberliyorlar.
Seed sayesinde*

Adamın işi diğer speedrunlardan daha kolay seed ezberliyor ve de köy, portal yan yana 100 kere denesem ben de 10 dk'da bitiririm çok da büyük mağrifet değil.
Deneyin izleyelim hocam, keyif alırız.
Seed ezberlemekte ne var? Aynı map üzerinden sen de gir dolaş neyin nerede olduğunu gör sonra dene sen de yaparsın bir şey yok bunda.

Seed sayesinde*
Belli ki speedruna uzaksın, canlı yayında dünyayı oluşturur ve speedrun bitince seed'e bakar.

Seed ezberlemiyorlar. Bu random seed yani gerçek rekor. Yapıları ve taktikleri ezberliyorlar gerisi şans. Muhtemelen onaylanır rekor. 9 dakikadan birden 5'e düştü ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı