Minecraft'ın hangi sürümü satın alınmalı?

muhammet yüce

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Minecraft satın alacağım arkadaşlar ama bir sürü sürümler var Microsoft Store'den mi alacağım yoksa Google'dan kendi sitesinden mi? Birisi 145 TL birisi 85 biriside 75TL ne gibi farklar var aralarında. Bir de PC de en iyi FPS'li hangisi çalışır? Java olayları da var kararsızım hangisini almalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• minecraft techopat.png
    minecraft techopat.png
    748,3 KB · Görüntüleme: 122
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Edition fiyatları bu sanırsam. Bedrock sürümü olarak geçiyor diye biliyorum. Size önerim Java sürümünü almanız. Çünkü izlediğim birkaç kişiden "Bedrock, Java'ya göre kötü." diye duyumlar aldım. ( Örnek: Adal ) Bunun haricinde fiyat konusunda Java sürümü canınızı yakar ama daha keyif alırsınız diye düşünüyorum.

minecraft.net üzerinde Windows 10 Edition paketine baktığımızda ekstraları görüyoruz. Bu fiyat farklılığı da büyük ihtimal bu yüzden. Ürünlere girip açıklamalarını okuyun.

Yakın zamanda Minecraft satın alacağım arkadaşlar ama bir sürü sürümler var Microsoft Store'den mi alacağım yoksa Google'dan kendi sitesinden mi? Birisi 145 TL birisi 85 biriside 75TL ne gibi farklar var aralarında. Bir de PC de en iyi FPS'li hangisi çalışır? Java olayları da var kararsızım hangisini almalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim.
Ucuz olan sadece oyun, diğerinde fazladan mağazada kullanabileceğiniz para veriyor. (Windows Store)

Benim bildiğim Windows Store sürümü daha iyi çalışıyor FPS bakımından.

75 TL'lik olan sadece Xbox'ta açılan bir sürüm. 85 TL'lik olan Bedrock Edition oluyor. Yani mobil Minecraft ile aynı özelliklere sahip. Java sürümü ise 145 TL değil, şu an ki kur ile 245 TL civarı. Önerim Java sürümünü almanız. Bedrock Edition'a eklenmeyen bir sürü özellik Java'ya ekleniyor. Java biraz daha gelişmiş ve aktif olarak oynayabileceğiniz bir sürü güzel sunucular var.

Ben hem Windows 10 sürümünü hem bedrock bayağıdır girmiyorum adını unuttum o sürümü kullanıyorum size tavsiyem bütçe sıkıntınız yoksa eger bilgasayarınız kötüyse bedrock yeteri kadar iyidir ben bilgasayardan tek basıma bedrock Online'de Windows 10 Edition oynuyorum siz kendinize uygun olanı alın ama bedrocku tavsiye ederim
Ama para sıkıtınız yoksa Java ve PC niz iyi ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı