Minecraft'ta kasa açmak kumara girer mi?

Parayla satarsanız, Minecraft EULA'sına aykırı olduğundan sıkıntı olabilirdi. (Avantaj kazandırdığı için.)

Ama büyük bir sunucu olmanız gerekiyor kontrol edilmesi için tabii.

Parayla satarsanız, Minecraft EULA'sına aykırı olduğundan sıkıntı olabilirdi. (Avantaj kazandırdığı için.)

Ama büyük bir sunucu olmanız gerekiyor kontrol edilmesi için tabii.
arkadaşlar arası oynayacağız zaten teşekkürler
Ne alakası var? Belli bir şans oranıyla çıkarttın ve kasa açıyorsun. Onlar da öldürseydi onlar da açardı. Kumarla yakından uzaktan alakası yok. Öyle olsaydı oyuna para yatırmakta "kumar" olurdu :D

Hocam kumar demek zaten şans oyunu demek değil mi benmi yanlış biliyorum ama para falan yatırmıyorsun oyuna ve arkadaşlar arası oynayacağız teşekkürler.

Buna bakarsak Kinder Sürpriz Yumurta da kumar oluyor :).
Değil, neden olsun? Oyunun sana verdiği bir özellik sadece, oyunlardaki şeylere bu kadar takılmak saçma bence.

Dayı ne alakası var be. Çok abarttın Minecraft kasası ne alaka kumar?

Kumar demek şans oyunu demek? Minecraft'ta kasa açarsın kötü eşya çıkma şansıda var iyide şimdi hani kumara benziyor falan içim rahat olmadı sormak istedim.
Buna bakarsak kinder sürpriz yumurta da kumar oluyor :).
Değil, neden olsun? Oyunun sana verdiği bir özellik sadece, oyunlardaki şeylere bu kadar takılmak saçma bence.

Hocam amaç zaten iç rahatlatmak teşekkürler.

Kumar tanımı: Bir şey karşılığında talih oyunu.

Siz 1 çürük et de olsa 1 elmas da belli bir ücret karşılığında talih oyunu oynatıyorsanız evet kumardır. Ama bir mob öldürüp eşya düşmesi oluyorsa kumar değildir.

Son düzenleme:

Siz 1 çürük et de olsa 1 elmas da belli bir ücret karşılığında talih oyunu oynatıyorsanız evet kumardır. Ama bir mob öldürüp eşya düşmesi oluyorsa kumar değildir.

Çok teşekkür ederim.

Hocam ama eşya düşmesi derken şey zombiyi öldürdüm kasa anahtarı çıktı kasayı açtım kötü eşyada çıktı veya iyi eşya çıktı.

Geri
Yukarı