Minecraft'ta ne yapabilirim?

messimuco

Picopat
Merhaba oyunu solo bir şekilde oynuyorum ve girdikten sonra ev yapıp sıkılıyorum sizler neler yapıyorsunuz sıkılmadan oynamak için önerileriniz var mı?

Online olarak sunucularda Bedwars vs. oynuyorum arada.

Biz her şey yapıyoruz , şato , konak , arena , yeni evler, daha güçlü zırh , xp farmı ama dediğim gibi Biz yapıyoruz ben ve arkadaşlarım oyunda tek başına oynayınca en güzel şey ev değilde şehir kurmak olunca daha aktif oynuyorsun. Ama arkadaş ile herşey farklı 3 - 4 kişi bile olsa herkesin farklı fikirleri ile daha zevkli oluyor.

Herhangi bir şeyin sınırsız farmını yapmaya çalışıyorum survival'da. Bazılarını yapmak zaman alıyor.
Buzun üstünde drift atmak için pist yapıyoruz arkada eurobeat.

Genelde bizim toplumumuz böyledir nedense. Türkleri izliyorum, çoğu senin gibi ama yabancıların yayınlarına baktığım zaman adam hardcore açmış, 5 bin günü aşkındır hala aynı dünyasını oynuyor. Bunun için azim gerek tabi ama bizim milletimizde bu yok. Ayrıca bizim milletimizin çoğunun hayalgücü de neredeyse yok denebileceği için Minecraft da veled oyunu diye kötüleniyor.

Genelde bizim toplumumuz böyledir nedense. Türkleri izliyorum, çoğu senin gibi ama yabancıların yayınlarına baktığım zaman adam hardcore açmış, 5 bin günü aşkındır hala aynı dünyasını oynuyor. Bunun için azim gerek tabi ama bizim milletimizde bu yok. Ayrıca bizim milletimizin çoğunun hayalgücü de neredeyse yok denebileceği için Minecraft da veled oyunu diye kötüleniyor.

Minecraft çocuk oyunu değil tabii ki de. Yani değildi.

Öneriler için herkese teşekkür ederim arkadaşlarımda Minecraft yok ve 200₺ vereceklerini düşünmüyorum zamaninda 85₺ iken almalarini söylemiştim solo olarak hardcore serisine baslamaya karar verdim ara sıra da sunucularda vakit geçirmek iyi gelecektir.

Geri
Yukarı