Çözüldü minecraftucuzpre.com güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

317678

Hectopat
45 liralık maili değişen hesaplan alıp oynamak istiyorum. Daha önce minecraft.net'ten hesap aldım fakat çaldılar. Yetmezmiş gibi hile açıp ban yemişler. Bir de adıma ban kaldırma isteği oluşturup Red yemişler. Bu site güvenli midir? Daha önce aldınız mı?
Predunyam.com'u tercih etmemi önerirseniz oradan alacağım. Maskpazar kapanmış.

Çözüm
@317678, Minecraf'ın orijinal sitesinden alıp crackli Minecraft ile girerseniz hesabınız çalınabilir. Siz Premium'u aldıktan sonra orijinal Minecraft ile mi girdiniz yoksa crackli olanla mı?

Ben Predunyam'ı öneririm.

Orijinal launcher ile girdim. Minecraft.net'ten indirilenle.
Konuyu açtığım zaman 45 lira olan paket sonsuza dek bizim oluyor. Diğer ucuz paketlerden alırsanız er ya da geç kullanılamaz hale geliyor. Üstelik aynı hesabı birden fazla kişiye satıyorlar.

Güvenilir bir yer değilmiş.
45 liralık maili değişen hesaplan alıp oynamak istiyorum. Daha önce minecraft.net'ten hesap aldım fakat çaldılar. Yetmezmiş gibi hile açıp ban yemişler. Bir de adıma ban kaldırma isteği oluşturup Red yemişler. Bu site güvenli midir? Daha önce aldınız mı?
Predunyam.com'u tercih etmemi önerirseniz oradan alacağım. Maskpazar kapanmış.
Bu yaptığın şey yasal ama sen bunları değiştirdikten sonra adamın o hesabı alması çok çok kolay. O yüzden para biriktirip kendi sitesinden alman daha mantıklı dostum.

Orijinali dışında alınan hesapların süresiz kullanılma gibi bir garantisi yok. Tavsiyem biriktirip orijinal sitesinden almanız ve kullanırken daha dikkatli olmanız.

Daha önce minecraft.net'den aldığın hesabı bildiğim kadarıyla her türlü geri alabiliyorsun. Benim UUID'si şu olan böyle bir hesabım çalındı içinde benim kredi kartım ekli diye e-posta at, belki 1 ay beklersin ama hesabını da geri alırsın.

185 lirayı çöp edeceğime 45 lirayı etmeyi tercih ederim. Kendi sitesinden alınma hesabım var, aktif olarak kullanıyorum. Fakat Hypixel'de banlı olduğu için Hypixel giremiyorum. Bu hesabı Hypixel girebilmek için alacağım.

Orjinal sitesinden alın, başka diyecek bir şey yok. Belki dolandırılma ihtimalin de var. Tavsiyem herkesin de dediği gibi orjinal alıp destek olmak.
185 lirayı çöp edeceğime 45 lirayı etmeyi tercih ederim. Kendi sitesinden alınma hesabım var, aktif olarak kullanıyorum. Fakat Hypixel'de banlı olduğu için Hypixel giremiyorum. Bu hesabı Hypixel girebilmek için alacağım.
O zaman dolandırmayı tavsiye ediyorum diyosun. Tamam kendi tercihin.

Geri
Yukarı