Çözüldü Dreamgame güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar selam, tropico 6 oyununu alacaktım ancak Voidu da stok bitmiş sanırım sepetten ileri gidemiyorum bu sitede 53TL gözüküyor alışveriş yapan oldu mu?

Dostlar selam, tropico 6 oyununu alacaktım ancak Voidu da stok bitmiş sanırım sepetten ileri gidemiyorum bu sitede 53TL gözüküyor alışveriş yapan oldu mu?

Güvenilir.

Çözüm
Güvenilir diye biliyorum daha önce satın alanlar oldu bu sitede. Sanal kart kullanmanızı öneririm.

Site güvenilir, Isthereanydeal'da gözüküyor.

Başka bir kart deneyebilirsin veya başka bir sitede varsa aynı oyun oradan alabilirsin. Bence desteğe mail atın durumu.

Başka sitede olsa zaten böyle abuk subuk bir site ile uğraşmazdım maalesef, canlı destek koymuşlar hala dönmedi ilginç bir site açıkçası. Kart ile ilgili bir sorun olmaması gerekiyor. Hem sanal hem de Nays kart denedim, gerçek banka kartımı verecek halim yok bu siteye.

Başka sitede olsa zaten böyle abuk subuk bir site ile uğraşmazdım maalesef, canlı destek koymuşlar hala dönmedi ilginç bir site açıkçası. Kart ile ilgili bir sorun olmaması gerekiyor. Hem sanal hem de Nays kart denedim, gerçek banka kartımı verecek halim yok bu siteye.

Bu sitelere bakar mısın?

Geri
Yukarı