Mini ITX GTX 1060 Sistem

patates145

Hectopat
Daha fazla  
Sistemi oyun, multimedya ve AutoCad, Adobe Photoshop - İllustrator gibi programlar için kullanacağım fiyat/performans olarak nasıldır? Bileşenler için yorumlarınızı bekliyorum. Yarın sinerjiden siparişi geçeceğim.

mini itx.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
işlemci 6500 anakart Msi b150m bazooka olabilir oyunlarda iddalıyım diyorsan 1ms gecikme süreli monitör tercih et vede 144hz yenileme hızı bilemedin g-sync.
Aerocool 600 kcas PSU alırsan daha sağlıklı olur

Son düzenleme:
hocam bütçem sınırlı 4000 tl nin üzerine fazla çıkmamak niyetindeyim. ve portatif olması da önemli kasayı arada bir taşıyabilmeliyim.
mini itx bu yüzden tercih ettim. monitör konusunda da genellikle mmorpg oynuyorum ama eskisi gibi uzun saatler değil o yüzden gaming monitör yerine programları da rahat kulanmak için geniş bir ekran seçtim bu monitör oyunlarda ne gibi bir sıkıntı yaşatır.

20160921_031638.png

EVGA GTX 1060 6GB GDDR5 192 bit SuperClocked ACX 2.0 Nvidia Ekran Kartı Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Bu şekilde alabilirsin. İşlemci farkı yok gibi sayılır. Çalışma daha rahat olması için monitör büyük seçtim ama kendi seçtiğin de yeter dersen bütçe için seçebilirsin. Fazla oyun oynamıyor isen sorun olmaz. Rahat çalışırsın ama az bütçe artar ise bu monitör daha iyi olur.

BENQ 24'' XL2411Z LED 1MS FULLHD 144 Hz DVI/HDMI PIVOT Gaming Monitör Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Monitör ve ekran kartı için, bu siteden alışveriş yaptım daha önce öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı