Mining elektrik tüketimi

1070 olarak durum böyle. Bu arada MSI Afterburner ile Power Limiti düşürdünüz değil mi?
Arkadaşlar konuya cevap yazıp görüşlerinizi bildirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum sizlere bilgisiz insanların çok elektrik gelir bir ay sonra fatura gelince görürsün gibi saçma sapan yazıları yüzünden tedirgin olmuştum elektik ölçer sipariş edecektim hatta prizden kaç w çekildiğini görmek için ama içimi rahatlattınız çok teşekkür ederim

Sizin kartın ayarlarını tam bilmiyorum ama benim ki 58
Gtx 1660 super 6 GB işe gelir şuan bu düzeyde aylık 60-70 TL elektrik faturası bu kazancın yanında bir hiç

Dosya Ekleri

• A2B30EE4-CBE3-4755-BA05-EAAD2A18D1D2.png
    A2B30EE4-CBE3-4755-BA05-EAAD2A18D1D2.png
    382,9 KB · Görüntüleme: 344
Arkadaşlar konuya cevap yazıp görüşlerinizi bildirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum sizlere bilgisiz insanların çok elektrik gelir bir ay sonra fatura gelince görürsün gibi saçma sapan yazıları yüzünden tedirgin olmuştum elektik ölçer sipariş edecektim hatta prizden kaç w çekildiğini görmek için ama içimi rahatlattınız çok teşekkür ederim
Onlar ellerinde mining yapacak kart olmayan çekemez insanlar. Ben o mesajları gördüğümde sahibine gereken cevabı veriyorum. Sıkıntı yapma, 100 TL yi bulmaz aylık giderin 60 TL civarı diye kabul et.

Geri
Yukarı